(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
06 березня 2020

Добрий день ! Хочу повідомити про неадекватну роботу контролера. В тролейбусі на 15 маршруті 06.03.2020р. близко 12-30 я розрахувалася карткої Ощадбанк за проїзд. Зайшовши у тролейбус контролер заявив , що не бачить, що у мене зроблена оплата.У грубому тоні кричить на мене,  хватає мою картку і повторно оплачує нею проїзд.  Він заявляв , що повторно не можуть валідатори прийняти проїзд. Але він  схватив мою картку і розрахувався у іншому валідаторі.(я розраховувалася на останніх дверях, а контролер побіжав і розрахувався на середніх. Потім у підтвердження того , що валідатори можуть прийняти повторно проїзд, я взяла ще при контролерові і розрахувалася на валідаторі на перших дверях - і оплата пройшла.) Яке право ваш працівник має вихватувати мою картку банківську і проводити оплату ? На прохання пред"явити посвічення - відмовлявся. На прохання представитися- заявив , що він Кононенко Сергій. Чому ваші працівники бояться показувати посвідчення? Відео доказ можу надати. Прошу повернути кошти , які ваш працівник без моєї згоди  фактично вкрав у мене і покарати контролера.

Відповідь:
24 березня 2020

Ваше звернення щодо неналежної поведінки контролера контрольно-ревізійного відділу комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради, про що повідомляємо наступне.

Адміністрацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» проведено службове розслідування та взято пояснення у контролерів, які 06.03.2020 р. о 11 год. 21 хв. проводили перевірку наявності проїзних документів в салоні тролейбуса № 282, який працював на маршруті№15 «Муніципальний ринок – Вишенька». За результатами проведеного розслідування встановлено, що службовий термінал контролера показав несплату Вами за проїзд. З метою перевірки контролер провів звірку з даними на консолі водія тролейбуса, проте консоль водія також не показала дані про сплату Вами за проїзд. Після чого контролер, з Вашого дозволу, самостійно здійснив оплату за проїзд Вашою карткою АТ «Ощадбанк», про що одразу з'явилася відповідна інформацію на валідаторі та консолі водія.

Разом з тим повідомляємо, що з відібраних пояснень у контролерів встановлено, що обидва працівника контрольно-ревізійного відділу пред'являли службові посвідчення для ознайомлення, відповідно до своєї посадової інструкції.

З метою недопущення виникнення подібних ситуацій в майбутньому з даним контролером проведена профілактична робота стосовно недопустимості некоректної поведінки по відношенню до пасажирів.

Одночасно повідомляємо, що адміністрацію комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» попереджено щодо неухильного дотримання контролерами контрольно-ревізійного відділу підприємства своїх посадових інструкцій та норм службової етики.


Вкладення