(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/e862381a-fe9d-4f3e-9368-638d9459f4ac/2/Копия%20DSC_0850!.JPG
Якубович Галина Анатоліївна
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді.​

Особистий прийом громадян:
1-а, 2-а, 3-я, 4-а середа: з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
04 березня 2020

​Доброго дня, Галина Анатоліївна. Прошу вашої допомоги у вирішенні соціального захисту громадянина України Чистякова Олександра Володимировича, 1963 року народження. Олександр не має постійного місця проживання, не має ані роботи ані засобів для існування. Людина проживає на вулиці, на кінцевій мікрорайону Вишенька, потребує лікування, соціального захисту і правової допомоги. Прошу вас посприяти у вирішенні його проблем із надання допомоги у скрутній життєвій ситуації. Маю надію на ваше чуйне серце та небайдужість до людського горя.

Відповідь:
23 березня 2020

За дорученням міського голови виконавчі органи Вінницької міської ради уважно розглянули Ваше звернення,  яке надійшло на сайт міської ради, щодо надання допомоги особі, яка проживає на вулиці і потребує лікування, соціального захисту, правової допомоги, та за результатами розгляду повідомляють наступне.

Вінницьким міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі – Центр) проведено низку заходів, у ході яких здійснено рейд разом із громадською організацією «Полум'я надії». Під час проведення рейду вищеназвана особа на зв'язок не вийшла, за адресою реєстрації не з'являлася.

Для встановлення місцезнаходження вищеназваної особи та можливості вжиття заходів щодо соціального захисту направлено лист до Вишенського ВП ВВП ГУНП у Вінницькій області для реагування відповідно до їх компетенції. 


Вкладення