(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
04 березня 2020

​ДОБРОГО РАНКУ !!  НАЙВАЖЛИВИШЕ ПИТАННЯ  НАШОГО РОЗВИВАЮЧОГО ЕВРОПЕЙСКОГО МИСТА--ДОРОГИ...    НЕВЖЕ  ТАК ВАЖКО В ФОНД МИСТА ЗАКРИПИТИ ФИНАНСУВАННЯ ВСИХ ДОРИГ ...   КРИМ ЦЕНТРАЛЬНИХ ДОРИГ  В МИКРОРАЙОНАХ-- НЕ ДОРОГИ А ПОМИЙНА ЯМА-- БРИДКО ДИВИТИСЬ ТАКЕ ГАРНЕ МИСТО А ДОРОГИ    ЯК НА ПОЧАТКУ СТОЛИТТЯ..   ЗАМОСТЯНСЬКА  ..ЛЬВА ТОЛСТОГО.. КОРИАТОВИЧЕЙ  ..ЗАБОЛОТНОГО..   И ТД       МАТИ ТАКЕ МИСТО И  ДОВЕСТИ ДОРОГИ ДО ТАКОГО СТАНУ ЦЕ ПОЗОР 1!!!   ЦЕ Ж НЕ ВЕЛИКЕ МИСТО ПО РОЗМИРАМ  ... НЕВЖЕ ТАК ВАЖКО  ЗРОБИТИ ДОРОГИ ДО  СЕРЕДНЬОГО ХОТЯ Б РИВНЯ...ЦЕ НЕ ХАРКИВ НЕ ОДЕССА  --МИСТО В 5 РАЗИВ МЕНЬШЕ НАВИТЬ ЦИХ МИСТ--А ДОРОГИ  ЯК ОГОРОД !!!  ЦЕ ЖАХ   20 РОКИВ......  ХАЙ МЕР И ЧИНОВНИКИ ВЕЧЕРОМ ПРОИДУТЬСЯ ПО ВСИМ ДРУГОРЯДНИМ ДОРОГАМ МИСТА ПО МИКРОРАЙОНАМ.... ВАС НЕ ТО ЩО УКАЧАЕ   ...ВИ ЗА РУЛЬ БИЛЬШЕ СИДАТИ НЕ ЗВМОЖЕТЕ..ПРОШУ  ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ДРУГОРЯДНИ ДОРОГИ МИКРОРАЙОНИВ    И ЗРОБИТИ ПОКРАЩЕННЯ ИХ СТАНУ ПОКРИТТЯ...ДЯКУЮ!!!   ВИД ИМЕНИ АКТИВИСТИВ МИСТА !!

Відповідь:
19 березня 2020

За дорученням виконкому міської ради, департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення з приводу ремонту покриття доріг м. Вінниці.

Повідомляю, що кожен рік в межах виділених бюджетних коштів на замовлення департаменту комунального господарства та благоустрою проводяться роботи по поточному ремонту всіх вулиць міста на яких облаштоване асфальтобетоне покриття, а також проводиться капітальний ремонт доріг та тротуарів попередньо схвалених при прийнятті бюджету міста та відповідно проектно-кошторисної документації.

Також повідомляю, що роботи по асфальтуванню вулиць приватного сектору виконуються на умовах співфінансування із мешканцями.

Зазначу, що в міжремонтний період температурний режим не дозволяє дотримуватись технічних вимог при влаштуванні гарячих асфальто-бетонних сумішей в повній мірі. Тому, роботи по ліквідації аварійності на вулично-шляховій мережі проводяться із застосування рециклерів асфальтобетону.

Вкладення