(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
28 лютого 2020

Доброго дня!По адресі Маяковського 141 де зараз знаходиться магазин СВ Авто.Труби водостічної системи виходить на висоті близько двох метрів прямо на тротуар.Тобто коли ти йдеш в дощ то вода ллється тобі прямо на голову і обійти не має як бо там вузький тротуар з огорожею. Зробіть щось з чим паскудством.

Відповідь:
13 березня 2020

Ваше звернення щодо труб водостічної системи по вул. Маяковського, 141, за відповідним дорученням міського голови Сергія Моргунова, опрацьовано виконавчими органами міської ради, в зв'язку з чим, роз'яснюємо наступне.

Фахівцями департаменту адміністративних послуг спільно з представниками КП «Муніципальна варта» здійснено виїзд на місце та проведено роз'яснювальну роботу з суб'єктом господарювання, що здійснює діяльність за вищевказаною адресою.

За результатом проведеної роботи встановлено, що елемент водостічної труби було викрадено невідомими особами, що в свою чергу, призводить до вказаних у зверненні незручностей для пішоходів.

Повідомляємо, що господарюючий суб'єкт взяв на себе зобов'язання до 30.03.2020 року подовжити водостічну систему в рівень із тротуаром біля торгівельного об'єкту по вул. Максимовича, 141.

06.04.202

За дорученням міського голови Сергія Моргунова, Ваше звернення щодо незручностей, що викликані водостічною системою по вул. Маяковського, 141, опрацьовано виконавчими органами міської ради, в зв'язку з чим, роз'яснюємо наступне.

За результатами проведених заходів, суб'єктом господарювання, водостічну систему для відводу атмосферних опадів за вищевказаною адресую змінено

Вкладення