(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
10 жовтня 2013

​Доброго дня Максим Петрович.

Така проблема:
За "моєї відсутності", під час знаходження в квартирі майстра був складений припис в якому зазначається надати документи на перепланування. Я не рахую те що власника не було дома,

Суть: була знесена (НЕ несуща стіна, між кухнею та кімнатою), згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо переобладнання та перепланування жилих приміщень»:

Виконання наймачем робіт з переобладнання та перепланування жилого будинку і жилого приміщення, які не передбачають втручання в несучі конструкції та/або інженерні системи, не потребує отримання документів, які дають право на їх виконання.... Після завершення зазначених робіт введення об’єкта в експлуатацію не потребується.

Квартира продаватися не буде ! Чи потрібно отримувати якісь довідки, чи їх потрібно отримувати тільки під час купівлі-продажу ?

Відповідь:
24 жовтня 2013

Ваше звернення щодо виконаного перепланування квартири, опрацьовано.
Виходячи з суті звернення, аналізу проведених робіт та враховуючи положення Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України №127 від 24.05.2001р., можна зробити висновок, що висвітлені у Вашому зверненні роботи з перепланування квартири виконані самочинно (без отримання відповідного дозволу).
Інформую Вас, що відповідно до рішення виконкому міської ради від 23.12.2010р. №2940 “Про міжвідомчу комісію по переплануванню квартир”, зі змінами та доповненнями, утворена та функціонує міжвідомча комісія, що розглядає питання щодо надання дозволу юридичним та фізичним особам на перепланування, переобладнання приміщень квартир, реконструкцію балконів, влаштування балконів на першому поверсі в консольному варіанті, прийняття до експлуатації самочинного перепланування, переобладнання приміщень квартир в будинках квартирного типу, які знаходяться на балансі міської ради, підприємств, організацій, установ, відомств, кооперативів, за проханням квартиронаймачів та власників квартир.
Для ознайомлення з функціями комісії, переліком необхідних документів та подачі відповідної заяви на розгляд комісії Ви можете звернутись в МКП “ВМБТІ”, до секретаря комісії (вул. Соборна, 64, 2-й поверх, тел. 50-43-31).​

Вкладення