(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
25 лютого 2020

На території м. Вінниця функціонувала ГО “СТ “Підлісне”, Код ЄДРПОУ 26245153, яка припинена 12.11.2019. В свою чергу повідомляємо Вас про те, що на території без відповідно визначеного власника розміщене майно у виді: двох трансформаторних підстанцій, ТП №546 і ТП №935,стовпів і ліній електропередач.

Прошу Вас розглянути питання щодо взяття на облік вказаного майна, як безхазяйні речі, в порядку встановленому статтею 335 Цивільного Кодексу України.


Відповідь:
11 березня 2020

За дорученням заступника міського голови Матусяка С. В., Ваше звернення щодо прийняття на баланс електричних мереж та трансформаторних підстанцій №546 та №935, розглянуто виконавчими органами Вінницької міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 22.12.2016р. №3053 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.01.2016р. №91 та визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 19.05.2016р. № 1166» (додаток 7) затверджено Стандарт надання адміністративної послуги «Надання згоди на прийняття до комунальної власності об'єктів соціальної, інженерно-транспортної інфраструктури, нерухомого та іншого окремого індивідуально визначеного майна» (код процедури 06-07.00).

Даний стандарт передбачає перелік документів для надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Вінниці нерухомого майна (або витрат по його реконструкції), іншого майна або майнових прав.

Крім того, на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії» (далі – Закон) з 01.01.2019р. почав функціонувати ринок електричної енергії, у зв'язку з чим відбулось реформування електроенергетичної галузі в Україні. Зокрема, відповідно до положень Закону, починаючи з 01.01.2019р. господарська діяльність з виробництва, передачі, розподілу електричної енергії, постачання електричної енергії споживачу, трейдерська діяльність, здійснення функцій оператора ринку та гарантованого покупця провадиться на ринку електричної енергії за умови отримання відповідної ліцензії.

Вінницька міська рада не має у підпорядкуванні підприємств, які мають ліцензію на розподіл електричної енергії та спеціалізованих підприємств, які можуть обслуговувати лінії електропередачі та трансформатори. Тому, у комунальну власність здійснюється прийняття лише тих об'єктів, які перебувають у належному технічному стані та щодо яких є згода Оператора системи розподілу на прийняття.

Відтак, виконавчі органи міської ради готові вжити заходів з прийняття зазначеної у зверненні трансформаторної підстанції в комунальну власність Вінницької міської об'єднаної територіальної громади за умови надання громадським об'єднанням наступних документів:

- письмову згоду АТ «Вінницяобленерго» щодо прийняття об'єктів на баланс і обслуговування підприємства ліній електропередачі та трансформаторних підстанцій, що пропонуються для передачі;

- технічну характеристику об'єкту передачі, з повуличним визначенням протяжності, марки, балансової вартості та року будівництва повітряних ліній;

- технічну характеристику, адресу влаштування, балансову вартість та рік будівництва трансформаторних підстанцій з обладнанням;

- довідку департаменту архітектури та містобудування про внесення до бази даних містобудівного кадастру електричних мереж та трансформаторної підстанції.

Зазначене рішення знаходиться у відкритому доступі на офіційному сайті Вінницької міської ради в розділі «документи міської ради» (http://www.vmr.gov.ua).

 

Вкладення