(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
24 лютого 2020

​Добрий день, Михайло Васильович.

звертаюсь до Вас за допомогою, про вирішення мого питання.

два роки назад , я звернулась з проханням про заміну єлектропроводів від стовпа до будинку про що була написана відповідно заява у Віноблєнерго, на даній час провода не поміняли коли сильний вітер ми викликаемо аварійну службу для відновлення світла. Вже не мае вінобленерго а е Віненеро ,яка е правоноступником Вінобленерго  я думала, що справи підуть краще, але ні.

Плату за світло я вношу  своечасно, показники передаю теж. Я дуже вибачаюсь куди мені в мої 80 років треба звернутись для заміни проводів і як ідозволи оформити?


Відповідь:
13 березня 2020

​Ваше звернення щодо заміни повітряної лінії по вул. О. Кошиця, розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Взаємовідносини, які виникають під час купівлі-продажу електричної енергії між електропостачальником (електропостачальниками) та споживачем (для власного споживання), а також їх взаємовідносини з іншими учасниками роздрібного ринку електричної енергії, регулюються  Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 №312 (далі – Правила).

Відповідно до розділу V Правил, оператор системи (в даному випадку –  АТ «Вінницяобленерго») зобов'язаний, зокрема:

- дотримуватись показників якості електропостачання, які характеризують рівень надійності (безперервності) електропостачання, комерційної якості надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, а також якості електричної енергії, перелік та величини яких затверджено Регулятором;

- приймати письмові та усні повідомлення (у тому числі засобами зв'язку) споживачів та інших користувачів системи передачі (розподілу) електричної енергії щодо порушення електропостачання або порушення показників якості електричної енергії, а також вживати заходів до відновлення електропостачання та приведення показників якості електроенергії у відповідність до вимог Кодексу системи передачі та Кодексу систем розподілу.

У разі розподілу (передачі) електричної енергії, параметри якості якої перебувають поза межами показників, зазначених у відповідному договорі про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, оператор системи несе перед споживачем відповідальність, передбачену умовами договору.

Відтак, викладене у Вашому зверненні питання відноситься виключно до повноважень АТ «Вінницяобленерго». Враховуючи викладене, керівництву АТ «Вінницяобленерго» доведено викладену у Вашому зверненні інформацію щодо необхідності заміни повітряної ліній по вул. Олександра Кошиці.

Про результати Вас буде повідомлено додатково.

20.05.2020

Ваше звернення щодо заміни повітряної лінії по вул. О. Кошиця розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку звернувся із відповідним запитом до керівництва АТ «Вінницяобленерго» щодо необхідності заміни повітряної ліній по вул. Олександра Кошиці.

Також, в ході опрацювання даного звернення в телефонній розмові Вами було повідомлено, що станом на 15.05.2020р. роботи по заміні ввідних проводів лінії електропередачі виконані.   

Вкладення