(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%A0%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Романенко Володимир Борисович
Директор департаменту, Департамент інформаційних технологій

Вирішує питання інформатизації м.Вінниці, розвитку інформаційних технологій та технологій Е-урядування у виконавчих органах Вінницької міської ради.


Особистий прийом громадян:
1-й понеділок з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
5-а середа з 15-00 до 16-00
0432 59-50-33
Звернення:
19 лютого 2020

​Щодо муніципальної картки вінничанина (загальної)

Починаючи з вересня 2019 року інтернет переповнений новиною, що  "...з жовтня 2019 року у місті почне діяти автоматизована система обліку оплати проїзду в громадському транспорті – оплата за проїзд здійснюватиметься за допомогою електронних квитків. "

"Для зручності користування муніципальним транспортом" та скориставшись порадою КП ВМР "Вінницякартсервіс" я придбала муніципальну картку вінничанина (загальну) та отримала багато "сюрпризів".

Як виявилось, користуватись заявленими тарифними планами ще немає можливості (оператори call-центра повідомили, що це стане можливо лише в квітні 2020 року) - про це інформації НУЛЬ.

А також, поповнення картки через сайт (для використання як Гаманець) теж має певні технічні проблеми - кошти приходять лише за декілька днів.

Тому прошу інформувати вінничан більш детально про тимчасові обмеження в користуванні муніципальною карткою та прийняти міри щодо перерахунку коштів в більш зтислі терміни.

Відповідь:
06 березня 2020

На Ваше звернення на сайт міської ради від 19.02.2020 року № К-13-18520 щодо муніципальної картки вінничанина (загальна), інформуємо про наступне.

Впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в громадському транспорті, видачу персонального проїзного документа Муніципальної картки вінничанина (загальна, студентська, учнівська та пільгова) здійснюється КП «Вінницякартсервіс». Інформацію щодо проекту підприємство висвітлює на офіційному сайті https://et.vn.ua, розповсюджує через соціальні мережі (Facebook, Telegram), через точки продажу та поповнення, а також засоби масової інформації (включаючи радіо, телеканали, друковані та інтернет-видання). Також, інформування громадян про активацію картки, наявні продукти на ній та те, що електронний проїзний почне діяти з 1 квітня, проводиться фахівцями Центру обслуговування під час безпосередньої видачі картки. Підприємством буде посилена робота щодо більш широкого та доступного інформування стосовно актуальних питань проекту.

На Ваше зауваження щодо певних збоїв у роботі інтернет-поповнень відмітимо, що технічний відділ КП «Вінницякартсервіс» працює над тим, щоб забезпечити своєчасне зарахування коштів (інтернет-поповнення) на картки. Перепрошуємо за незручності перехідного періоду та до моменту усунення проблеми рекомендуємо використовувати поповнення через кіоски «Преса».

Дякуємо за Ваше звернення та небайдужість до проекту Муніципальна карта вінничанина.


Вкладення