(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/ivanovii.jpg
Іванов Ігор Іванович
Начальник відділу, Відділ по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

​Вирішує питання підвищення рівня самоорганізації населення багатоквартирних житлових будинків та забезпечення розвитку ОСББ, підвищення рівня обізнаності населення щодо створення та засад діяльності ОСББ, формування місцевих програм щодо створення та розвитку ОСББ, забезпечення сприяння ініціативним групам власників квартир та нежитлових приміщень у вирішенні питань, пов'язаних із створенням ОСББ, забезпечення взаємодії Вінницької міської ради з  ОСББ, ініціативними групами по створенню ОСББ, участь у роботі установчих зборів по створенню ОСББ шляхом забезпечення належного представника від Вінницької міської ради, підготовка проектів розпорядчих актів міської ради, її виконавчих органів і міського голови, в т.ч. нормативного характеру.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:
2-й четвер з 09-00 до 10-00
2-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432  59-51-81

 

Звернення:
19 лютого 2020

​Просимо надати практичну допомогу у створенні ОСББ тому що виставлені суми за утримання будинку на сьогодня непомірно високі. Крім того надійшла обьяваа, що ЖЕК знову намірений підняти тариф на утримання будинку. Сьогодня у складові витрат на утримання будинку включені розділи які ЖЕК не виконує. Наприклад - поточний ремонт дитячих та спортивних майданчиків, яких на  прибудинковій території зовсім не існує. Ми маємо інформацію, що ЖЕКом  проводяться зловживання у перерахуванні коштів зібраних на єнергообслуговування ліфтів. Мають місце і інші порушення ЖЕКом. А тому дуже просимо допомогти нам створити ОСББ.

З повагою - за дорученням мешканців будинку.

Відповідь:
04 березня 2020

Відділом по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків міської ради розглянуто Ваше звернення від 19.02.2020 р. № Ш-35-18459 щодо допомоги у створенні ОСББ, про що повідомляємо наступне.

Відповідно до статті 6 Закону України «Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку», об'єднання може бути створене лише власниками квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку.

Рішення про створення ОСББ приймається на установчих зборах, які скликаються ініціативною групою не менш як з трьох власників квартир або нежилих приміщень будинку.

Для прийняття рішення потрібна підтримка власників житлових і нежитлових приміщень, площа яких складає більше 50 відсотків загальної площі будинку. При цьому, органи державної влади або місцевого самоврядування не мають права втручатися в процес проведення установчих зборів.

Якщо в результаті проведення установчих зборів для прийняття рішення не набрано кількості голосів «за» або «проти», протягом 15 календарних днів проводиться письмове опитування співвласників, які не голосували на установчих зборах.

Об'єднання вважається утвореним з дня його державної реєстрації, яка проводиться у порядку, встановленому законом для державної реєстрації юридичних осіб.

Принагідно інформуємо, що у лютому 2020 р. представники  ініціативної групи зі створення ОСББ з метою підготовки до проведення установчих зборів та формування реєстру співвласників Вашого будинку отримали частково відомості про власників з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та подали запит на КП «ВМБТІ» відповідно до Порядку затвердженого рішенням ВМР від 18.11.2016 р. № 496.

Готову інформацію з КП «ВМБТІ» про суб'єктів права власності будинку № 15 по вул. Чайковського ініціативна група отримає 06.03.2020 року.

Також повідомляємо, що консультації щодо правових аспектів створення та діяльності ОСББ Ви можете отримати звернувшись до відділу по розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків міської ради за телефоном 59-51-81, або до «Ресурсного центру підтримки ОСББ міста Вінниця» за адресою: вул. Келецька, 65; та телефонами: 51-33-51 або (067) 430-32-26.

Крім того, на запрошення ініціативної групи, працівники відділу по розвитку ОСББ або Ресурсного центру можуть провести інформаційні збори з мешканцями Вашого будинку щодо особливостей та переваг створення об'єднання.


Вкладення