(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
13 лютого 2020

​Доброго вечора.

Ні в одну структуру мені не доводилось так писати, просити, щоб нарешті звернули увагу на болюче питання. Це не лише принизливо, але й неприємно. 

На сьогодні 13 лютого, напруга 170. Обіцянки допомогти вирішити питання, на жаль, залишились обіцянками. Змінюється все в світі, навіть погодні умови, окрім сталої критично низької напруги у моєму будинку. Невже мої звернення не псують всю статистику відділу? Допоможіть вирішити проблему і я нарешті перестану писати ці принзливі для мене листи.  

Так багато думок з приводу цієї ситуації, але поки що промовчу )

Відповідь:
20 лютого 2020

Ваші звернення щодо низького рівня напруги за Вашою адресою проживання розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

За результатами розгляду Ваших звернень працівниками департаменту спільно з фахівцями СО «Вінницькі міські електричні мережі» здійснювались виїзди по вул. Гончарова, виконувались заміри навантаження  в мережах 0,38 кВ по вул. Гончарова та заміри напруги за Вашою адресою проживання.

На даний час викладене Вами питання знаходиться на опрацюванні відповідних служб СО «Вінницькі міські електричні мережі». Про результати Вас буде повідомлено додатково.

Разом з тим зауважимо, що Оператором системи розподілу на території Вінницької області є АТ «Вінницяобленерго», обов'язками якого є, серед іншого, розподіл (передача) електричної енергії споживачам та забезпечення показників комерційної якості надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, а також якості електричної енергії. Також вважаємо за необхідне повідомити, що АТ «Вінницяобленерго» та його структурні одиниці, в тому числі СО «Вінницькі міські електричні мережі» не є комунальними підприємствами та не підпорядковуються органам місцевого самоврядування міста Вінниці.

11.03.2020

Ваші звернення щодо низького рівня напруги в житловому будинку №60 по вул. Гончарова розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

За повідомленням СО «Вінницькі МЕМ» АТ «Вінницяобленерго», фахівцями підприємства проведено заходи зі стабілізації рівня напруги в електричних мережах по вул. Гончарова. За результатами виконаних заходів значення рівня напруги відповідає вимогам нормативно-технічної документації (Кодексу систем розподілу та ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення»), що було підтверджено Вами в телефонній розмові 06.03.2020р.

 Також повідомляємо, що проектом інвестиційної програми АТ «Вінницяобленерго» на 2020 рік передбачено розробку проекту з технічного переоснащення повітряних ліній 0,38 кВ по вул. Гончарова. Водночас слід зауважити що АТ «Вінницяобленерго» не є комунальним підприємством Вінницької міської ради та не підпорядковане департаменту енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

Вкладення