(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
https://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%9A%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%92%D0%B0%D1%80%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D0%B2.jpg
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
07 лютого 2020

​Добрый день.

Прошу обратить внимание, что на Винницких Хуторах практически каждый день происходит аварийное отключение света, а также плановые отключения! В сети 190-200 Вольт. В Обленерго отправляют в Замостянские ЕМ, а туда вообще не дозвониться!!! Писал в онлайн зверненя Обл. Енерго (на их сайте) - мне пришёл ответ, что дання почта не обслуживается! Это как?

Нас за людей не считают? Свои обязательства выполняют прискверно! Немогу понять почему данные компании не выполняют свои обязательства, при своевременной и полной оплате за их услуги. 

Прошу повлиять на качество услуг даных компаний и порекомендовать как в данной ситуации себя вести далее!

Відповідь:
18 лютого 2020

Ваше звернення щодо аварійних вимкнень електричної енергії та низького рівня напруги в електричних мережах у селі Вінницькі Хутори розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

Оператором системи розподілу на території Вінницької області є АТ «Вінницяобленерго», обов'язками якого є, серед іншого, розподіл (передача) електричної енергії споживачам та забезпечення показників комерційної якості надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, а також якості електричної енергії.

Планові вимкнення електроенергії в селі Вінницькі Хутори пов'язані із запланованими роботами по обслуговуванню електричних мереж та трансформаторних підстанції та спрямовані на підвищення надійності розподілу (передачі) електричної енергії і покращення якості обслуговування споживачів.

З метою вирішення викладеного у зверненні питання Вам необхідно звернутись до АТ «Вінницяобленерго» в особі СО «Замостянські ЕМ» за адресою: вул. Гніванське шосе, 2 із зазначенням адреси (вулиця, будинок), де мають місце коливання рівня напруги та вимкнення в мережах електропередачі.

Вкладення