(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Фото
Варламов Михайло Васильович
Директор департаменту, Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

Вирішує питання надання мешканцям міста стабільних та якісних послуг електро-, тепло-, газо-, водопостачання, послуг міського пасажирського транспорту та зв’язку.​


Особистий прийом громадян:
1-й та 3-й четвер з 12-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
останній четвер місяця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-44
Звернення:
04 лютого 2020

В ж/д24 по ул. Ратушной были поменяны трубопроводы холод. и горяч. в/с ( очень плохой монтаж) , но это не решило вопрос с количеством холодной воды. Ввод В1 от водомерного узла до врезки (10-15м) в городскую сеть остался старый, в аварийном состоянии, в середиме трубы заросший ржавчиной и к тому же при врезке в городскую сеть холодного в/с уменьшен диаметр трубы и установлен отключающий  кран шаровый Dy50мм. Эти ошибки при ремонте привели к нехватке количества воды особенно, в часы максивального водоразбора. Напор здесь не причем,  он не обеспечит необходимый расход через малое сечение. С водой и так не важно, так с этого трубопровода холод. в/с хотят сделать отбор воды на нужды горяч. в/с. Верхние этажи останутся и без горяч. и без холод. воды. Срочно решайте вопрос с водоканалом, и ввод должен быть не менее Ду80мм с отключающей арматурой Ду80мм. Для ввода в эксплуатацию узла изготовления горяч. воды обязательна замена ввода В1.

Узел изготовления горячей воды нельзя вводить в эксплуатацию сейчас, монтаж безграмотный, незавершенный, с нарушением ДБН. (с.м. заявление на имя мера от 3.02.2020)

 


Відповідь:
03 березня 2020

Ваше звернення щодо встановлення індивідуального теплового пункту (далі - ІТП) опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради та в межах компетенції повідомляємо наступне.

Рішенням Вінницької міської ради від 11.02.2010 р. №208 затверджена «Схема перспективного розвитку системи теплозабезпечення м. Вінниці»,  яка погоджена на засіданні робочої групи експертів з розгляду регіональних програм модернізації систем теплопостачання та схем теплопостачання населених пунктів і занесена до реєстру схем  теплопостачання населених пунктів Мінрегіонбуду протоколом від 11.05.2010 р. №8, якою передбачено перехід з чотирьохтрубної системи теплопостачання на двотрубну систему з встановленням індивідуальних теплових пунктів.

За інформацією КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго», відповідними службами теплопостачального підприємства було здійснено обстеження ІТП для забезпечення надання послуг з централізованого гарячого водопостачання мешканцям житлового будинку №24 по вул. Лялі Ратушної.

За результатами обстежень, проводиться відповідний моніторинг та аналіз можливих технологічних відхилень в роботі модуля гарячого водопостачання і допоміжного обладнання та при необхідності будуть внесені відповідні коригування технологічних параметрів функціонування окремих елементів вищезгаданого модуля.

З огляду на вищезазначене, введення ІТП в експлуатацію буде здійснено після вирішення вищезазначених питань, проведення пуско-налагоджувальних робіт та тестування роботи модуля гарячої води.

Вкладення