(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/Mahovslyi.JPG
Маховський Яків Олександрович
Директор департаменту, Департамент архітектури та містобудування

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

 

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
31 січня 2020

​Шановний Яків Олександрович. 

Звертаюсь до вас від імені своєї сімєї і всіх жителів нашого провулку. Також своїм зверненням думаю висловлю думку багатьох жителів вулиць Пирогова і Юності.  Щовечора і щоночі на парковці музею ім. М.І.Пирогова збирається справжня "банда" що вже не перший рік не дає спокою усім жителям прилеглих територій.  Вони влаштовують нічні дискотеки зі своїх автомобілів і вуличні гонки що не тільки шумні а і небезпечні. Прошу вас розглянути можливість встановлення шлагбаумів для закриття дуступу на парковку музею у неробочий час. Це б унеможливило дані збори вночі. Думаю це позитивно вплинуло б на ситуацію у цілому спальному районі зробивши його тихішим і безпечнішим.

Питання дійсно важливе і потребує вирішення, тож чекаю вашої відповіді. Якщо потрібно буде зібрати підписи людей - будь-ласка повідомте, будемо організовуватись так як проблема є глобальною для декількох вулиць району.

Дякую.

Відповідь:
21 лютого 2020

​Ваше звернення  щодо   встановлення шлагбауму при заїзді на паркувальну зону музею-садиби М. І. Пирогова опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку спільно з департаментом комунального господарства та благоустрою і департаментом правової політики та якості міської ради.

За результатами опрацювання інформуємо.

Відповідно до Правил дорожнього руху України (п. 15.15) на проїзній частині забороняється встановлення предметів, що перешкоджають проїзду чи паркуванню транспортних засобів, за винятком випадків оформлення дорожньо-транспортної пригоди, виконанням дорожніх робіт або робіт, пов'язаних із зайняттям проїзної частини, обмеження або заборони руху транспортних засобів та пішоходів у випадках, передбачених законодавством.

Відповідно до п. 6.4.6 Правил благоустрою території міста Вінниці, затверджених рішенням міської ради від 01.03.2011 р. №104 заборонено перекривати проїзди загального користування будь-якими засобами без відповідного на те дозволу, виданого в установленому порядку.

Відповідно до вищевикладеного, для встановлення шлагбауму при заїзді на паркувальну зону музею-садиби М. І. Пирогова відсутні нормативні підстави.

Одночасно повідомляємо, що в даний час департаментом правової політики та якості міської ради на адресу Управління патрульної поліції у Вінницькій області направлено лист щодо попередження правопорушень водіями транспортних засобів в нічний час на перехресті вул. Пирогова – Юності.

Вкладення