(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
29 січня 2020

​Шановна Ірина Володимирівна!

Я проживаю в р-ні Тяжилів, безмежно вдячна за благоустрій, створений для жителів цього району, за нові проекти, що втілюються в життя. Дякую)

Біля мене заходиться магазин "МегаСмак" (вул.Ватутіна, 52), я, також, вдячна, бо в ньому є все (звичайно, потрібно бути пильною, бо є прострочений товар!!!). Дуже зручно, коли є магазин в місці, якому проживаєш!!! 
Працівники в магазині діляться на дві категорії: привітні і не дуже. Сумно, що обслуговуючий персонал погано знає свої функціональні обов'язки! Я також працюю в сфері обслуговування і знаю, про що кажу!!!
Суть питання в мене в іншому: ЧОМУ В ЦІННИКАХ, МАЙЖЕ, НА ВЕСЬ ТОВАР ВКАЗАНО ЦІНИ, де після 00грн. на цінниках скрізь 99коп. решта покупцю за товар округляється на користь магазина, чому я та інші споживачі мають дарувати свої гроші магазину?
З 01.10.19 монети 1, 2, 5 коп. виведені з обігу, то чому цінники мають бути на копійку менше, чому, якщо решту потрібно дати 12-15 коп, то дається 10 коп. і т.п.?
Це питання стосується не лише "МегаСмаку", а багато інших мережевих магазинів, будь ласка, з'ясуйте!!!


Відповідь:
11 лютого 2020

Ваше звернення з питання обслуговування та цінників на товарах в магазині «Мега Смак», що по вул. Ватутіна, опрацьовано Департаментом адміністративних послуг, в зв'язку з чим, повідомляємо наступне.

Фахівцями Департаменту, проведена робоча зустріч з дирекцією вказаного у зверненні торгівельного закладу. За результатами проведеної роз'яснювально-профілактичної бесіди, адміністрації об'єкту  наголошено на необхідність посилення контролю за дотриманням загальноприйнятих морально-етичних норм поведінки та Правил торгівельного обслуговування населення працівниками магазину.

Адміністрація закладу запевнила, що вживає заходів  оперативного реагування на будь-які конфліктні ситуації, що виникають з клієнтами, тому рекомендує звертатись безпосередньо до дирекції торгівельного об'єкту, з метою вирішення спірних питань на місці.

Крім того, повідомляємо, що виконавчі органи міської ради не наділені повноваженнями щодо контролю над ціноутворенням в торгівельній мережі міста, тому не мають прямого впливу на господарюючих суб'єктів в розрізі порушеного Вами питання.

Роз'яснюємо також, що з 01 жовтня 2019 року монети номіналом 1, 2 та 5 копійок перестали бути платіжним засобом в Україні, тому заокруглення цін на товари та послуги відбувається за простим математичним принципом:

  • якщо сума розрахунку закінчується на 1, 2, 3, 4 копійки, вона заокруглюється в бік зменшення до найближчої суми, яка закінчується на 0;

  • якщо сума розрахунку закінчується на 5, 6, 7, 8, 9 копійок, вона заокруглюється в бік збільшення до найближчої суми, яка закінчується на 0.

Вкладення