(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fce42f80-c467-48af-bf12-dd7d2d9d1a32/2/Парфілов.jpg
Парфілов Олег Михайлович
Начальник відділу, Відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності

Вирішує питання організації заходів щодо попередження, ліквідації та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій.


​Особистий прийом громадян:
2-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
2-а середа з 09-00 до 10-00
0432 59-50-77
Звернення:
24 січня 2020

Доброго дня!
Звертаюсь до вас від імені жителів багатоповерхового будинку за адресою вул.Брацлавська, 1. У дворі будинку напроти першого під'їзду знаходиться велике прогнивше в основі дерево (граб) з діаметром крони близько 10 м та висотою 5-6-го поверху.  Дерево росте прямо над єдиним проходом через двір (до того ж двір прохідний, біля зупинки транспорту, тож людей тут завжди вистачає). В 10 метрах від нього - електрична підстанція, від якої живиться наш будинок (дім без газу, лише електрика - тож момент критичний для нормального функціонування будівлі). Неодноразово вже ставалися ситуації, коли з цього дерева під час поривів вітру падали величезні гілки на авто, що паркують під ним, та на дорогу і тротуар. Стан дерева загрожує безпеці та життю людей, оскільки стовбур вже давно прогнив, знизу однієї частини стовбура вже практично немає, гілки дуже довгі та іноді обламуються, а висота дерева спокійно дозволить йому опинитись у вікнах багатоповерхівки чи приватного будинку напроти.
Жителі та представники ОСББ будинку вже більше 2 років звертаються до Депратаменту ЖКХ та Зеленбуду з письмовими та усними запитами. Нам обіцяють, що питання на виконанні, АЛЕ вже 2 роки терміни виконання систематично переносять на "наступний квартал". Це чималий термін, тож, вважаю, пора вже все таки дійти до практичного вирішення моменту.

Наполегливо прошу вас звернути увагу на дану небезпеку, взяти її на контроль та не зволікати надалі з її ліквідацією. Заздалегідь дякую за небайдужість до життя та здоров'я людей!

Відповідь:
10 лютого 2020

Департамент житлового господарства опрацював Ваше звернення щодо видалення дерева біля житлового будинку №1 по вул. Брацлавська.

Повідомляю, що роботи по видаленню дерев на прибудинковій території проводяться за умови погодження даних робіт з головою ОСББ.

В разі погодження даних робіт, просимо проінформувати департамент житлового господарства за тел. 59-51-92, для подальшого виготовлення дозвільних документів та включення в план робіт.


Вкладення