(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/fddd005b-3a6e-46cf-bbd5-2513e6d94f47/2/шутак%20ігор%20анатолійович.jpg
Шутак Ігор Анатолійович
Директор департаменту, Департамент комунального майна


Вирішує питання у сфері управління  комунальним майном щодо:
•обліку об'єктів  нерухомого майна територіальної громади міста;
•відчуження об'єктів нерухомого майна, які належать до комунальної власності територіальної громади міста;
•передачі  в оренду об'єктів нерухомого майна комунальної власності.

Особистий прийом громадян:
1-й вівторок з 9-00 до 10-00​
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-16
Звернення:
16 січня 2020

​доброго вечора Вам, Ігор Анатолійович! Хочу до Вас звернутись з таким проханням, щоб покращити всі під'їзди у нашому місті, під'їзди у жахливому стані. коли заходиш у наші місцеві під'їзди складається враження, що заходиш до приміщень як до якогось хліву, але як таке можливо, адже наше чудове місто визнано як найкомфортніше, але самі міщани того не відчувають! Ми всі ідемо до Європи, але у Європі такі під'їзди це вхід до підвальних приміщень, ми не просимо робити дорогі ремонти, а прости привести все до порядку і підтримувати цей порядок, щоб у вечері коли заходиш до під'їзду не було страху! У всіх новий будинках зроблені гарні під'їзди, то чому у старих будинках ми не можемо цього мати? Велике прохання вплинути хоть якимось чином! Буду дуже вдячна на відповідь!

Відповідь:
03 лютого 2020

Ваше звернення з питання ремонту під'їздів  житлових будинків, розглянуто.

Вирішення питань щодо управління  багатоквартирним будинком  регламентується Законом  «Про житлово –комунальні послуги» №2189-VIII від 09.11.2017р.

Прошу прийняти до уваги, що відповідно до чинного законодавства всі житлово-комунальні послуги надаються  на підставі договорів між виконавцями та їх споживачами.

Порядок надання послуг, оплата за них,  відповідальність сторін щодо неналежного виконання,   тощо, обумовлюються умовами договору.

Виконком Вінницької  міської ради  та його структурний підрозділ  не є виконавцями послуг з управління будинками та їх обслуговування.

Тому  співвласники  будинку в разі бажання виконати ремонт під'їзду мають включити дані роботи в Перелік робіт до Договору на управління багатоквартирним будинком та передбачити    кошти  в тарифі  на управління будинком на  дані роботи.

Також повідомляю, що рішенням Вінницької міської ради від  28.09.2018р. №1350 «Про затвердження Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства м. Вінниці на 2019-2024рр.», зі змінами та доповненнями,  затверджено  Порядок проведення капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків та об'єктів благоустрою прибудинкових територій м. Вінниці. Відповідно до даного Порядку можливе проведення капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків та об'єктів благоустрою на умовах співфінансування.

Для реалізації вказаної Програми співвласникам будинку необхідно надати в департамент житлового господарства проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту під'їзду, протокол загальних зборів та гарантійний  лист на оплату відповідної частки коштів (30% вартості ).         


Вкладення