(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/66d35b93-9f88-4018-9196-02e974d4106f/1/P9333037954.jpg
Шафранська Людмила Анатоліївна
Начальник служби, Служба у справах дітей

Вирішує питання сфери захисту прав, свобод і законних інтересів неповнолітніх дітей.


Особистий прийом громадян:
2-га та 4-та п'ятниця з 12-00 до 13-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 12-00 до 13-00
3-а п'ятниця з 12-00 до 13-00
0432 67-13-73
Звернення:
08 січня 2020

Прошу звернути увагу на громадянку Подолянчук Наталю Леонідівну,яка проживає по вул.28 червня,26.в старому будинку.
Прошу відмітити що Подолянчук Наталя перебуває у Вас на обліку і вже не вперше на неї ж скарги .Вона є матір'ю ,яка має сина 10 років .Участі у його вихованні не бере, всі обов'язки покладені на 70 річну бабусю.(яка тим часом приховує спосіб життя Наталі ,так як жаліє свого онука)
Подолянчук Наталя не сприймає нормальних стереотипів життя,її син просить їжу у сусідів,які потім скаржаться.
У кімнаті немає нормальних умов для проживання ,немає отоплення ,засобів для гігієни для дитини,ліжка.
Школу хлопчик регулярно не відвідує,а після школи тиняється по вулицях не знаючи куди себе подіти, не розвивається.
Тим часом мама Подолянчук Наталя зауважень та скарг не сприймає ,а продовжує влаштовувати своє особисте життя з різними чоловіками сумнівного походження .Прошу взяти Подолянчук Наталю на облік повторно ,у найближчий час дослідити все детально і вжити заходів, так як йде мова за життя хлопчика,а він має мати гідні умови для проживання та правильне виховання!
Дякую за увагу Подолянчук Ірина.


Відповідь:
27 січня 2020

Виконавчі органи Вінницької міської ради розглянули Ваше звернення від 08.01.2019 р. щодо неналежного виховання сина гр. Подолянчук Н.Л.  За результатами розгляду повідомляємо наступне.

Відповідно до частини 2 статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до статті 32 Конституції України, ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Згідно статті 301 ЦК України, обставини особистого життя фізичної особи можуть бути розголошені іншими особами лише за умови, що вони містять ознаки правопорушення, що підтверджено рішенням суду, а також за її згодою.

З метою з'ясування стану виконання громадянкою Подолянчук Наталею Леонідівною батьківських обов'язків щодо її малолітнього сина працівниками служби у справах дітей Вінницької міської ради неодноразово досліджено умови проживання та виховання дитини, вивчено надані медичними й освітніми закладами матеріали, з матір'ю та дитиною вчергове проведено роз'яснювально-профілактичну бесіду, гр. Подолянчук Н.Л. роз'яснені вимоги статтей 150, 155, 164, 180 Сімейного кодексу України, вона попереджена про відповідальність, у разі невиконання батьківських обов'язків щодо дитини.

Зазначаємо, що у ході перевірки надана Вами негативна інформація щодо гр. Подолянчук Н.Л. не знайшла підтвердження і не відповідає фактичним обставинам виховання та навчання її малолітнього сина.

Вкладення