(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
05 січня 2020

Доброго дна!

Хто несе відповідальність за забудову берега біля лісу шо знаходиться на кінцевій зупинці 14го маршруту Будино відпочинку?Чому часину водойому обнесли величезним глухим парканом?Що там будуть будувати?Хто на це дав дозвіл.Як я знаю згідно законів України це заборонено робити.

Відповідь:
23 січня 2020

За дорученням заступника міського голови, на розгляді департаментом архітектурно-будівельного контролю міської ради (далі – Департамент), згідно до повноважень, перебуває Ваше електронне звернення на сайт міської ради щодо питань, пов'язаних із встановленням огородження земельної ділянки біля території «Будинку відпочинку» на кінцевій зупинці автобусу маршруту №14 та будівельними роботами, що плануються на ній  (вх. № П-01-1338).

Департаментом на підставі Вашого звернення видано направлення для проведення позапланової перевірки. Наразі, в межах повноважень, вживаються заходи для її проведення.

Після завершення строку дії направлення про результати Вас буде повідомлено додатково.

05.02.2020

За дорученням заступника міського голови, департаментом архітектурно-будівельного контролю міської ради (далі – Департамент) розглянуто по суті Ваше електронне звернення на сайт міської ради щодо питань, пов'язаних із встановленням огородження земельної ділянки біля території «Будинку відпочинку» на кінцевій зупинці автобусу маршруту №14 та будівельними роботами, що плануються на ній  (вх. № П-01-1338).

За результатами проведеної позапланової перевірки суб'єкта містобудування притягнуто до відповідальності у вигляді адміністративного штрафу за виконання підготовчих робіт з порушенням законодавства у сфері містобудівної діяльності.

Вкладення