(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/матусяк%20сергій%20володимирович%20заступник%20міського%20голови_jpg.jpg
Матусяк Сергій Володимирович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання комунального майна міста, містобудування і архітектури, земельні питання.

Особистий прийом громадян:
2-й четвер з 10-00 до 12-00​
1-а, 5-а середа з 15-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
09 грудня 2019

​Майже рік між будинками №46 та №42А вул. Литвиненко-Вольгемут ведеться незаконне будівництво багатоквартирного трьохповерхового будинку. Дозвіл нібито був тільки на будівництво невеликого приватного будинку на одну сім'ю. Будинок готовий вже більш ніж на 50%. Стіна третього під'їзду цього будинку буде побудована майже впритик до балконів буд. №46. Чому не реагуєте на порушення закону і норм будівництва? Хто з чиновників Вінницької міської ради зацікавлений в ігноруванні цих порушень? Хто з чиновників Вінницької міської ради планує отримати в цьому домі квартиру?

Відповідь:
21 грудня 2019

​Виконавчими органами міської ради розглянуто по суті Ваше електронне звернення на сайт міської ради щодо будівельних робіт біля буд.№46 по вул. Литвиненко-Вольгемут в м. Вінниці (вх. № Б-01-119025). За результатами повідомляю наступне.

За наявною інформацією департамену архітектури та містобудування міської ради власнику земельних ділянок, розміщених по 2-му пров. М. Литвиненко-Вольгемут видано будівельні паспорти на їх забудову (будівництво індивідуальних житлових будинків).

Департаментом архітектурно-будівельного контролю міської ради зареєстровано подані замовником повідомлення про початок виконання будівельних робіт, що є підставою для їх виконання.

В подальшому, в разі виникнення питань щодо видачі будівельних паспортів та реєстрації повідомлень про початок виконання будівельних робіт, Ви можете звернутись безпосередньо до зазначених вище департаментів.

Вкладення