(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/Mahovslyi.JPG
Маховський Яків Олександрович
Директор департаменту, Департамент архітектури та містобудування

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 15-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

 

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
30 листопада 2019

​Добрий день, хочу поскаржитись на відсутність вказівника вулиці та номеру на будинку за адресою вул. Стельмаха 43А.

Правда, хтось з небайдужих мешканців будинку написав від руки нерозбірливі літери, але у нього це вийшло, як у  відомого персонажу Кіси Вороб'янінова. Смішно і не серйозно.

Допоможіть, будь ласка, зробити це фахово.


Відповідь:
20 грудня 2019

Виконком Вінницької міської ради повідомляє, що Ваше звернення щодо встановлення аншлагу - покажчика номера будинку та назви вулиці житлового будинку № 43А по вул. Стельмаха розглянуто.

Відповідно до статей 4, 5 та 7 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» власники квартир у багатоквартирному будинку є співвласниками спільного майна і зобов'язані за власні кошти забезпечувати належне утримання спільного майна (у тому числі, аншлаг житлового будинку).

Таким чином роботи по відновленню аншлагу на будинку мають бути включені в кошторисно-договірну документацію з управління будинком.

Звертаю Вашу увагу, що відповідно до умов договору «Про надання послуг з управління будинком» між співвласниками будинку та управляючою компанією коригування переліку робіт, зміна пріоритету і термінів виконання робіт здійснюється на підставі письмового звернення співвласників будинку, через уповноважену особу, до управляючої компанії.


Вкладення