(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/ca06f6bc-a393-4753-895b-425a3d7c0243/4/kopchuk.jpg
Копчук Ірина Володимирівна
Директор департаменту, Департамент адміністративних послуг

Вирішує питання організації видачі суб'єктам господарювання документів дозвільного характеру та забезпечення взаємодії місцевих дозвільних органів, організації взаємодії виконавчих органів Вінницької міської ради, місцевих органів державної виконавчої влади, комунальних та державних підприємств у сфері надання адміністративних послуг, забезпечення повної і ефективної реалізації повноважень в галузі торгівельного обслуговування, громадського харчування та побутового обслуговування​.


Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а п'ятниця: з 10-00 до 11-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-й понеділок з 10-00 до 11-00
3-й понеділок з 10-00 до 11-00
0432 59-50-55 / 0432 59-50-67
Звернення:
24 листопада 2019

7 августа я писала обращение о том, что в супермаркете «Фуршет», по Хмельн. шоссе, 145,  нарушены санитарные нормы: возле упаковочного стола сделали туалет.
Вы мне ответили, что туалет закрыли.
Два месяца туалет не работал. Сначала на нём было написано: «Туалет тимчасово не працює». Позже написали: «Службове приміщення».
Но в ноябре снова открыли туалет. Мне не нужно, чтоб его закрывали. Пусть работает, хотя он мне не нужен. Но, должны соблюдаться санитарные нормы. Пусть, перенесут подальше упаковочный стол, который сейчас в 20 см от туалета. Так же пусть перенесут камеры хранения, которые сейчас в двух метрах от туалета. А на каком расстояние по санитарным нормам должен находиться туалет от продуктов питания? 5 метров? 10 метров?

Відповідь:
12 грудня 2019

Ваше звернення щодо порушення санітарних норм та правил в облаштуванні столу для пакування товарів у   супермаркеті «Фуршет», що розташований по вул. Хмельницьке шосе, 145, розглянуто департаментом адміністративних послуг, в зв'язку з чим повідомляємо наступне.

За результатами проведеної роботи, адміністрацією магазину «Фуршет» були враховані вказані у Вашому звернені зауваження та перенесено пакувальний стіл від вхідних дверей туалету.

Одночасно повідомляємо, що норми та правила в продуктових магазинах, супермаркетах тощо, які регламентують встановлення пакувальних столів та камер схову в приміщеннях, санітарним законодавством не передбачено.

Вкладення