(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
10 листопада 2019

                     Шановний Миколо Вікторовичу!

  Мешканці  ОСТ «Барський масив», частина мешканців с. Березина і м. Вінниці звертаються до вас з проханням збільшити кількість маршрутів транспорту у наш напрямок, що створить комфорт мешканців.

Чому виникла наша проблема: з кожним роком інтенсивність розбудови  ОСТ «Барський масив»  збільшується, заселяються молоді сім'ї із дітьми дошкільного та шкільного віку. В Березино будується ще один мікрорайон і котеджне містечко. У межі міста ввійшло багато будинків, які раніше були пригородом. Наші жителі працюють у місті, діти відвідують міські школи, вузи і садочки. Маршрутні таксі 11Б і 16А , єдині, які сполучають наш масив із містом, ранком і ввечері переповнені, інтервал руху завеликий, мешканці змушені чекати транспорт на території, не облаштованій зупинками, що незручно особливо дітям, та ще й взимку. 

 У людей є потреба сполучення прямим транспортом без пересадок із : центром міста, а також з Електромережею  і с. Агрономічне. Ми територіально відносимось до с. Агрономічне і мешканці, особливо похилого віку добираються до сільради, прозорого офісу чи пошти двома, а то і трьома видами транспорту. Що матимемо в результаті – діти їздитимуть в школи, на гуртки і у вузи без пересадок, мешканці зможуть добратись швидко і в центр і в с. Агрономічне.  Ми просимо продовжити на ваше бачення маршрути транспорту, що сполучатимуть  нас із Цетром, з Електромережею ( Гніванське шосе, через Аграрний до Урожаю)  і с. Агрономічне. ( як варіанти бачення мешканців- маршрутка 16, автобус 21, 5 та ін.)

З повагою мешканці ОСТ «Барський масив»                                


Відповідь:
27 листопада 2019

​За дорученням заступника міського голови Форманюка М.В. департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо транспортного обслуговування мешканців с. Березина та повідомляємо наступне.

На сьогоднішній день транспорте обслуговування мешканців с. Березина забезпечують автобусні маршрути загального користування в режимі маршрутного таксі №11Б «Корея – Пирогово – Барське шосе (Садове)», працює 4 автобуси з інтервалом руху 20-25 хв. та автобусний маршрут загального користування в режимі маршрутного таксі №16А «Вінницяоблводоканал – Барське шосе (Медмістечко)», працює 12 автобусів з інтервалом 10-20 хв.

Схеми руху, дана кількість рухомого складу, їх інтервали розроблено відповідно до наявного пасажиропотоку та в цілому забезпечує в перевезенні мешканців с. Березина.

Враховуючи вищезазначене, внесення змін до схем руху автобусних маршрутів, а також запровадження нових автобусних маршрутів до с. Березина, на сьогоднішній день не планується.

Вкладення