(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
10 листопада 2019

                     Шановний Миколо Вікторовичу!

  Мешканці  ОСТ «Барський масив», частина мешканців с. Березина і м. Вінниці звертаються до вас з проханням збільшити кількість маршрутів транспорту у наш напрямок, що створить комфорт мешканців.

Чому виникла наша проблема: з кожним роком інтенсивність розбудови  ОСТ «Барський масив»  збільшується, заселяються молоді сім'ї із дітьми дошкільного та шкільного віку. В Березино будується ще один мікрорайон і котеджне містечко. У межі міста ввійшло багато будинків, які раніше були пригородом. Наші жителі працюють у місті, діти відвідують міські школи, вузи і садочки. Маршрутні таксі 11Б і 16А , єдині, які сполучають наш масив із містом, ранком і ввечері переповнені, інтервал руху завеликий, мешканці змушені чекати транспорт на території, не облаштованій зупинками, що незручно особливо дітям, та ще й взимку. 

 У людей є потреба сполучення прямим транспортом без пересадок із : центром міста, а також з Електромережею  і с. Агрономічне. Ми територіально відносимось до с. Агрономічне і мешканці, особливо похилого віку добираються до сільради, прозорого офісу чи пошти двома, а то і трьома видами транспорту. Що матимемо в результаті – діти їздитимуть в школи, на гуртки і у вузи без пересадок, мешканці зможуть добратись швидко і в центр і в с. Агрономічне.  Ми просимо продовжити на ваше бачення маршрути транспорту, що сполучатимуть  нас із Цетром, з Електромережею ( Гніванське шосе, через Аграрний до Урожаю)  і с. Агрономічне. ( як варіанти бачення мешканців- маршрутка 16, автобус 21, 5 та ін.)

З повагою мешканці ОСТ «Барський масив»                                


Вкладення