(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/фурман%20роман%20сергійович_jpg.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
10 листопада 2019

Шановний Роман Сергійович! 
Прошу Вашої допомоги!
Я проживаю по вулиці Пирогова 76а кв 59. В моїй квартирі на стояку гарячої води 7 хамутів, які вже не тримають і не підлягає  заварювання. Не одноразово викликала аварійну службу,передавали заявки на жео. Неодноразово було прохання заміни стояка. Була написана офіційна заява.
Коли сусідка з кв55 (з низу) міняла всі труби в своїй квартирі, було замінено на нержавіючу сталь і викинули кусок труби до верху,що б не було стиків в перекриті. Тепер коли в мене стояк гарячої води не підлягає ремонту жео категорично відмовляється на заміну стояка.(стояки міняються за рахунок будинку). Наполягають, щоб я міняла стояк за свій рахунок. Таких коштів в мене не має. В диспетчерській жео мені сказали,що вони не працюють з нержавіючою сталью, в них немає зварювальників, а якщо я не поміняю стояк ,то мене притягнуть до адміністративної відповідальності.
По моєму стояку проживає 4 інваліди по 
зору,а вода відключена на середу в ночі.
Дуже прошу допомоги в вирішенні мого питання.
Заздалегідь вдячна.


Відповідь:
26 листопада 2019

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо заміни вертикального трубопроводу внутрішньобудинкової системи гарячого водопостачання в кв. № 59 будинку № 76А по вул. Пирогова, розглянуто.

За повідомленням адміністрації управляючої компанії ТОВ «ЖЕО», в ході опрацювання звернення працівниками товариства виконано роботи по заміні вертикального трубопроводу, про який йдеться мова у Вашому зверненні.

В телефонній розмові працівника департаменту з Вами факт виконання робіт підтверджено.


Вкладення