(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
10 листопада 2019

​Доброго дня!

Після заміни теплових мереж теплових мереж по проекту ректонструкції теплових мереж Юності 28, відбувається благоустрій території. Ремонтується пошкоджені ділянки асфальтового покриття, тощо. Дані роботи, певно виконуютсья з порушенням технології, наприклад, оскільки асфальт стелиться під час дощу без належної підготовки основи. 

До того ж зараз спотстерігаєтсья високий рівень бруду після земельних робіт. Особливо позаду дома пр. Юності 26. Бруд розноситься на прилеглі території та дороги машини та створює незручності пішоходам.

1. Які гарантії на на дані роботи благоустрою від підрядника?

2. Чи можливо зобов'язати підрядка виконати прибирання покриття від бруду? До вологої погоди це могло б бути сухе прибирання пилу та бруду. А зараз певно вологе.

Дякую. Очикую на відповідь.


Відповідь:
27 листопада 2019

Департамент міського господарства повідомляє, що після виконання робіт з ремонту інженерних мереж  виконавець робіт  відновив асфальтобетонне покриття та зелені зони (гарантійний термін відновлених елементів благоустрою складає 3 роки), однак, у зв'язку із великою кількістю робіт з відновлення не повністю прибрав відсів, бетонні плити та грунт  з асфальтованих доріжок. Роботи з прибирання будуть завершені  до 07.12.2019 року.

10.12.2019

Повідомляємо, що після виконання робіт з ремонту інженерних  мереж  виконавець робіт  відновив асфальтобетонне покриття та зелені зони.

Гарантійний термін відновлених елементів благоустрою складає 3 роки.

Роботи з прибирання місця виконання вищезазначених робіт завершені  станом на 09.12.2019 року.

Вкладення