(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/_w/WYU_8044_jpg.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
09 листопада 2019

Вінницькому міському голові
С.Моргунову
ГО "Софія"
Звернення
Шановний Сергій Анатолійович!!!
ГО "Софія" має право знати відповідь на запитання:
чому негри в Україні живуть і мають все що хочуть(землю, бізнес, незаконне збагачення), а Громадяни України, які народилися в Україні позбавлені Конституційного права жити, а тільки мають право існувати, як жебраки???
Це стосується гр.Мбані Амона який має декілька магазинів побудованих на самовільно захоплених ділянках землі - за участю О.Домбровського, В.Гройсмана, С.Моргунова, С.Матусяка - кишенькових продажних депутатів ВМР, керівництва ДЕПАРТАМЕНТУ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
І все це кришують та приховують їхні злочини керівництво ГУ НП у Вінницькій області - начальник Ю.Педос і його підлеглі.
Голова ГО "Софія"                             Денисов В.В.


Відповідь:
26 листопада 2019

​Виконавчими органами  міської ради опрацьовано Ваше звернення від 09.11.2019 стосовно продуктового магазину біля буд. №40 по вул.Довженка в м.Вінниці, про що, в межах компетенції, повідомляємо наступне. 

Питання щодо демонтажу даної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності буде розглянуто на черговому засіданні Комісії з питань демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та  малих архітектурних форм на території міста Вінницької міської об'єднаної територіальної громади.

31.01.2020

За дорученням міського голови виконавчими органами опрацьовані Ваші звернення  від 11.11.2019 року вх. № Д-01-105537 та від 02.09.2019 року вх. Д-01-77767 стосовно тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності (далі ТС), яка знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. О. Довженка, біля буд. №40 (на розі з вул. Верхарна), повідомляємо наступне.

23 січня 2020 року відбулися громадські слухання по питанню необхідності подальшого розміщення даної ТС.

За результатами проведення громадських слухань (результативного голосування) мешканцями було прийнято рішення щодо погодження місця розташування ТС за адресою: м. Вінниця, вул. О. Довженка, біля буд. №40 (на розі з вул. Верхарна).

З протоколом громадських слухань Ви можете ознайомитись в департаменті правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59.   

Вкладення