(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
09 листопада 2019

Доброго дня !

            Шановний Микола Вікторович, звертаюсь до Вас як Голова правління ОСББ "Антонова,52" з приводу конфліктної ситуації, що склалась у між  управляючою компанією ПП "Бокуд" та нашим ОСББ. Завдяки "недолугому" управлінню ПП "Бокуд" співвласники на неодноразових зборах дійшли згоди про зміну форми управління нашим будинком,а саме створення ОСББ. За весь час управління нашим будинком в будинку не провелось жодного ремонту, ні косметичного ні капітального, що негативно впливає за загальний стан будинку, тому на загальних зборах в вересні м-ці значною більшістю співвласників будинку (біля 75%) було прийнято рішення про створення ОСББ та перехід на самоуправління. Ми витримали всі передбачені нормами чинного законодавства вимоги, і станом на 10 жовтня зареєстрували ОСББ. Під час створення ОСББ, нами (ініціативною групою) було виявлено доволі цікаві факти з управління нашим (а є підозра, що і не тільки нашим) будинком ПП "БОКУД", а саме, в 2014 р., на повірку було знято лічильник МЗК будинку, повірку лічильник не пройшов, і як результат з 2014 р., по сьогодні нам обліковують електроенергію по якимось середнім нормах. Крім того, нам вдалось вияснити, що МЕМ нараховують нам приблизно на наш 2-х під"їздний будинок біля 300 квт., це біля 600 грн., тоді як ПП "БОКУД" виставляє нам рахунки на суму майже 5000,00 грн.,та ще нараховує 5% податку,тобто торгує електроенергією.

          Крім того, коли ми потрапили на прийом до директора ПП «Бокуд» то з'ясувалось, що станом з січня по жовтень м-ць 2019р.,, на утримання нашого будинку витрачено біля 250 тис.грн., а повернуто (сплачено) співвласниками біля 190 тис.грн.. На наше здивування та вимогу підтвердження витрат на наш будинок космічної суми в 250 тис.грн., економістом за дорученням Директора ПП "Бокуд"  пана Олешка  нам було надано Акти виконаних робіт, які мабуть мали б нам прояснити куди пішли такі великі гроші, але нажаль, крім розпачу та сміху крізь сльози ці Акти нічого не викликали, а навпаки питань стало ще більше ! Настільки недолугих Актів (без зазначення періоду, дати, вартості послуг) я ще не зустрічав. 

           На наше письмове звернення до ПП "Бокуд". що ми створили ОСББ та з 01.11.2019р., переходимо на самоуправління, нам прийшов лист від ПП "Бокуд", що згідно умов Договору між ПП "Бокуд" та співвласниками будинку, ПП "Бокуд" залишає за собою право ще на протязі двох м-ців проводити управління нашим будинком та нараховувати нам платежі за управління ним.

            Про цей Договір нам стало відомо лише з листа Бокуда. Коли ми отримали в ПП "Бокуд"  копію наведеного вище Договору, то 'ясувались дуже цікаві факти, які очевидь підтверджують наші здогадки про не зовсім порядну роботу ПП "Бокуд", а саме, в травні 2018р.,  ПП "Бокуд" провів збори (яких не було) співвласників нашого будинку, згідно їхнього протоколу кількість співвласників 71 (коли по факту 124), на зборах присутні 59, і абсолютно всі за управління будинком ПП "Бокуд" (ЗА – прописано одним почерком). Я неодноразово проводив збори, і знаю настрої мешканців стосовно управління Бокудом нашого будинку, тому кількість 59 осіб "за", це абсурд. Але більш абсурдним є те, що на цих зборах слухали (згідно протоколу) пані Сташко, (яку взагалі в очі ніхто не бачив) це юрист Бокуда, а Уповноваженою особою, тобіш людиною, що представляє інтереси співвласників будинку обрали пана Доценко, це працівник Бокуд (також невідома нам особа).

           Тобіш, зборів ніяких не було, Договір фальсифікований, це можуть підтвердити співвласники будинку, і що саме цікаве, за ПП «Бокуд» підписалась вся ініціативна група на чолі зі мною, тоді коли ми завжди були проти Бокуда, і я особисто підпису не ставив.

           Шановний Микола Вікторович, велике прохання, допомогти нам, а саме посприяти у вирішенні конфліктної ситуації, ми хочемо самі управляти своїми коштами, і привести наш будинок в належний вигляд і придатний стан для комфортного проживання, а бокуд вчиняє супротив, і не надає нам технічну документацію по будинку.          

  Щиро сподіваємось на Вашу підтримку !!!


Відповідь:
02 грудня 2019

Повідомляю, що Ваші звернення за дорученням заступника міського голови розглянуто департаментом житлового господарства Вінницької міської ради.

За інформацією ПП «Бокуд», 27 листопада 2019р. відбулась нарада адміністрації ПП «Бокуд» з представниками будинку № 52 по вул. Олега Антонова. За результатами наради було досягнуто домовленості про те, що дія договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком буде припинена з 01.12.2019р. та ПП «Бокуд» буде передано наявну технічну документацію по даному будинку. 

Вкладення