(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
09 листопада 2019

​Доброго дня Микола Вікторович.

Звертаюсь до Вас від імені всього житлового масиву Садового та села Березина які знаходяться на 3-му км Барсього шосе. Більша частина жителів садового масиву, та 40% села Березина використовують громадський трансорт для того щоб потрапити в місто. 
До нашого масиву ходять два маршрутних таксі 16А та 11Б за що Велике спасибі.
АЛЕ є проблема в тому що інтревал у цих маршрутів не фіксований і не контрольований. Тому бувають моменти шо очікуємо 25 хвилин тільки, а буває що всі 50 хвилин. Це є проблемою оскільки зупинок немає взагалі і в негоду очікувати на вулиці не комфорто (дивлячись на те що Вінниця найкомфортніше місто).

Тому Ми у нас для початку у тестовому режимі подовжити маршрут 21 муніципального автобуса (який має точний графік руху навідміну від вищезгаданих маршрутних таксі) до магазину Удачник (3 км барсього шоссе).   Декілька фактів чому тестовий режим, дозволить визначити чи дійсно є сенс подовжити маршрут і чи буде це вигідно *Вінницькій транспортної компанії*:

- 2.4 км це відстань на яку потрібно подовжити маршрут. Тобто від кінцевої на келецька/барське шоссе до магазин Удачник. 

- Пасажиропотік на відрізку від магазну Удачник до  келецька/барське шоссе 400-450 чоловік в день.

У результаті чого ми маємо в середньому + 12 чоловік на додатковій відстані 2.4 км.

- Витрата палива на цей відрізок дороги не перевищить 1 літри. 

- і саме головне це подяка від та підтримка від великої кількості людей.

Також варто зазначити що тестовий режим хотя би на один тиждень зможе показати фактичні сумму доходу (або ж збитку) який матиме компанія. 

 

Очікуємо на позитивне рішення. 

Відповідь:
25 листопада 2019

За дорученням заступника міського голови Форманюка М.В. департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо транспортного обслуговування мешканців «Медмістечка», а також масиву «Садове» та повідомляємо наступне.

На сьогоднішній день транспорте обслуговування мешканців «Медмістечка» та масиву «Садове» забезпечують автобусні маршрути загального користування в режимі маршрутного таксі №11Б «Корея – Пирогово – Барське шосе (Садове)», працює 4 автобуси з інтервалом руху 20-25 хв. та автобусним загального користування в режимі маршрутного таксі №16А «Вінницяоблводоканал– Барське шосе (Медмістечко)», працює 12 автобусів з інтервалом 10-20 хв.

Схеми руху, дана кількість рухомого складу, їх інтервали розроблено відповідно до наявного пасажиропотоку та в цілому забезпечує в перевезенні мешканців «Медмістечка» та масиву «Садове».

Також повідомляємо, що в даний час на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №21 «Педучилище – Барське шосе», працює 6 автобусів з інтервалом руху 15-40 хв.   

Одночасно повідомляємо, що на сьогоднішній день внесення змін до схеми руху  автобусного маршруту загального користування №21 «Педучилище – Барське шосе» не планується.

Вкладення