(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
30 вересня 2013

​Добрый день!

Очень приятно видеть как преображается наш город. Но очень грустно наблюдать, в каком состоянии находится кинотеатр "Россия". В самом центре города, на обозреваемом с многих сторон месте, стоит просто руина. Хочу узнать, планируется ли какое-то решение в сложившейся ситуации с кинотеатром "Россия"?

Відповідь:
28 жовтня 2013

За результатами розгляду Вашого звернення на сайт Вінницької міської ради №Г-05-20508 від 30.09.2013р., щодо запланованих рішень з використання кінотеатру «Росія», інформуємо.
Відповідно до рішення міської ради від 26.12.2012р. №1095 «Про затвердження Програми розроблення містобудівної, землевпорядної, пам’яткоохоронної  документації загальноміського перспективного значення на 2013-2015 роки» передбачається проведення та фінансування заходів з проведення архітектурного конкурсу на розробку інвестиційного проекту реконструкції кінотеатру «Росія» та прилеглої території. Метою проведення конкурсу є визначення найкращих реалістичних концепцій подальшого цільового використання будівлі.
Остаточне рішення щодо перспективного використання приміщень кінотеатру «Росія», буде прийнято за результатом опрацювання робіт переможців конкурсу. 

Вкладення