(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/_w/WYU_8044_jpg.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
22 жовтня 2019

​Шановний, пане мер!

Вже не вперше мешканці м-ну Академічний нарікають Вам на те, що наш м-н обділений транспортним сполученням з іншими районами міста. Наразі тут курсує лише два види транспорту-маршрутка №5 до Пятничан та мун. автобус №22 до залізничного вокзалу, який ходить раз в годину. М-н росте, а транспортне сполучення залишається без змін. Чому не можна пустити транспорт хоча б ще до Вишеньки чи Київської? В своїх відповідях Ви пишете, що немає вільних автобусів, а візьміть автобус №16. Він завжди йде майже порожній, а іноді і зовсім порожній з Аграрного у-ту, то чому б йому не звернути на Академічний і потім знову їхати тимже маршрутом на Вишеньку та Київску, або взагалі кінцеву зробити не Аграрний м-н, а м-н Академічний, так як на Гніванськомк шосе він не є востребуваний.    

                                       Дякуємо за розуміння.

Відповідь:
08 листопада 2019

​За дорученням міського голови Моргунова С.А. департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради розглянуто Ваше звернення щодо транспортного обслуговування мешканців мікрорайону «Академічний» та повідомляємо наступне.

Зазначені автобусні маршрути здійснюють перевезення пасажирів до зупинки «Електромережа» та ринку «Урожай», де в напрямку мікрорайону «Вишенька» та вул. Київської перевезення пасажирів здійснюється трамвайними маршрутами  №5 «Електромережа – Барське шосе» (8 трамваїв з інтервалом руху 10-15 хв.),  №3 «Електромережа – Вишенька» (3 трамваї з інтервалом руху 15-20 хв.), тролейбусними маршрутами №3 «Вишенька – ВПЗ» (18 тролейбусів з інтервалом руху 6-12 хв.),  №8 «Вишенька – Меморіал Визволення» (6 тролейбусів з інтервалом руху 12-20 хв.),      №9 «вул. Князів Коріатовичів – Меморіал Визволення» (4 тролейбуси з інтервалом руху 15-30 хв.), №15 «Вишенька – Муніципальний ринок» (6 тролейбусів з інтервалом руху 10-30 хв.) та автобусним маршрутом загального користування в режимі маршрутного таксі №12А «Сабарів – Західний автовокзал»» (6 автобусів з інтервалом руху 10-12 хв.), №28А «Вишенька – Вінницяоблводоканал» (працює 6 автобусів з інтервалом руху 10-15 хв.), №32А «Сабарів – Залізничний вокзал» (працює 6 автобусів з інтервалом руху 10-15 хв.).

Разом з тим повідомляємо, що на сьогоднішній день на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №16 «Меморіал Визволення – Барське шосе - Аграрний Університет» працює 2 автобуси з інтервалом руху 50-60 хв.

Схеми руху, дана кількість рухомого складу, їх інтервали руху та режим роботи відпрацьовано та затверджено з урахуванням наявного пасажиропотоку та потреб мешканців в перевезеннях.

Одночасно повідомляємо, що всі наявні автобуси муніципального автобусного парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» задіяні в перевезеннях пасажирів на маршрутах міста, за наявності вільних автобусів буде розглядатися питання щодо їх залучення для транспортного обслуговування мікрорайону «Академічний».

Адміністрацію комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» та приватних перевізників, що здійснюють перевезення пасажирів на вищезазначених автобусних маршрутах попереджено щодо неухильного дотримання затверджених розкладів та інтервалів руху.    

Вкладення