(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/Mahovslyi.JPG
Маховський Яків Олександрович
Директор департаменту, Департамент архітектури та містобудування

Вирішує питання просторового розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, видачі будівельних паспортів та містобудівних умов і обмежень, а також паспортів прив’язки тимчасових споруд. Реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, розміщення об’єктів зовнішньої реклами та вивісок. Надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування ведення містобудівного кадастру, охорони культурної спадщини, рекламної діяльності.

Особистий прийом громадян:
2-а, 4-а середа з 14-00 до 17-00
Кімната особистого прийому №1

 

Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 16-00 до 17-00
0432 67-23-65
Звернення:
21 жовтня 2019

​Шановний Яків Олександрович! Прошу прийняти міри по відновленню пошкодженого дорожнього полотна та зруйнованого під'їзду до мого гаража.  Шкода була нанесена перевантаженою та великогабаритною технікою при будівництві ЖК "Пироговський"., що расташований за адресою: м.Вінниця, вул. Пирогова, 76. Я неодноразово звертав увагу представників забудовника на насенні пошкодження, мене запевняли, що все буде відновленно по закінченню будівництва. Будівельні роботи завершені а дорожне полотно відновлено лише часково,  під'їзду до мого гаража не відновлений взагалі.

Відповідь:
06 листопада 2019

​Виконавчими органами Ваше звернення щодо пошкодження дорожнього полотна та зруйнованого під'їзду до гаража внаслідок будівництва ЖК «Пироговський» по вул. Пирогова, 76 розглянуто. За результатами повідомляю наступне.

За наявною інформацією, відповідно до розробленої та затвердженої проектної документації на будівництво по вул. Пирогова,76Б та 76 В за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з значними (СС3) наслідками.

З урахуванням положень пунктів 7, 8 статті 7 Закону України №3038, здійснення держархбудконтролю щодо об'єктів із значними наслідками (СС3) поза повноваженнями Департаменту архітектурно-будівельного контролю Вінницької міської ради (орган місцевого самоврядування) та належить до компетенції центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, тобто Держархбудінспекції України.

Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Таким чином, проведення перевірки на зазначеному об'єкті, що за класом наслідків СС3, поза компетенцією Департаменту архітектурно-будівельного контролю.

Рекомендуємо Вам звернутись в департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Вінницькій області, що знаходиться за адресою вул. Театральна ,14.

Вкладення