(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
29 вересня 2013

​Підскажіть , будь-ласка, чи можливе розширення балкона і на яку відстань , чи потрібні якісь дозволи?

Відповідь:
02 жовтня 2013

Розглянувши Ваше звернення щодо можливості розширення балкону в житловому багатоквартирному будинку, департамент архітектури, містобудування та кадастру міської ради повідомляє наступне.
Відповідно до п. 8.14 ДБН В.3.2-2-2009 “Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт” при проектуванні реконструкції, капітальних ремонтів і переплануванні окремих квартир заборонено улаштування нових і розширення існуючих балконів і лоджій, їх скління.
Інформую, що норми даного ДБН обов'язкові для застосування усіма юридичними і фізичними особами на території України незалежно від форм власності і відомчої належності.

Вкладення