(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/_w/WYU_8044_jpg.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
19 жовтня 2019

​Доброго дня, шановний Сергій Анатолійович.Будь ласка розберіться з компанією"Енера" та з ЕкоВін.

Ці дві організації не подають організаціям-надавачам  

комунальних послуг до АТ «Ощадбанк» реєстрів нарахованих сум за спожиті послуги у попередньому місяці та загальні суми до сплати.

Звертався неодноразово безпосередньо до організацій-надавачів комунальних послуг, оскільки вони не підпорядковуються структурним підрозділам з питань соціального захисту населення.

Постійно сплачую свої кошти бо  як не сплачу, подадуть ,як боржника у відділ субсидій. А субсидія- це суттєво для пенсіонерів. Зазделегідь дякую.

Відповідь:
08 листопада 2019

За дорученням міського голови Моргунова С. А., Ваше звернення щодо питань, пов'язаних з отриманням субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

В межах компетенції повідомляємо наступне.

За інформацією, наданою КУП «ЕкоВін», в жовтні 2019 року не було завантажено реєстри нарахованих сум по житлових субсидіях до   АТ «Ощадбанк» у зв'язку з технічною неможливістю накладання ЕЦП (електронного цифрового підпису) на даний реєстр. На сьогоднішній день дану технічну проблему усунуто та в подальшому реєстри будуть надаватися в терміни, визначені АТ «Ощадбанк».

Вважаємо за необхідне повідомити, що ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» не є комунальним підприємством та не підпорядковується органам місцевого самоврядування м. Вінниці. Разом з тим, за результатами розгляду Вашого звернення, департамент енергетики, транспорту та зв'язку звернувся до ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» щодо викладених у зверненні питань.

За повідомленням ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» інформація про споживачів, які отримують субсидії на відшкодування витрат на електроенергію подається в АТ «Ощадбанк» до 14 числа кожного місяця. Між ТОВ «ЕНЕРА ВІННИЦЯ» та АТ «Ощадбанк» укладено договір про здійснення відповідних перерахунків. Тому, для вирішення питання затримки перерахування монетизованої субсидії, Ви можете звертатись до найближчого відділення АТ «Ощадбанк».

 

Вкладення