(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Іващук
Іващук Антоніна Янківна
Начальник відділу, Відділ оперативного реагування «Цілодобова варта» міської ради

Вирішує питання забезпечення оперативного реагування на звернення громадян у попередженні і ліквідації аварійних та надзвичайних ситуацій по місту.

Телефон: 15-60, 0 800-601560

Особистий прийом громадян:
2-а п'ятниця з 14-00 до 15-00
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
2-а п'ятниця з 14-00 до 15-00
0432 59-50-88
Звернення:
18 жовтня 2019

​Доброго дня. Антоніна Яківна. В мене повторне звернення до Вас. Опора Укртелекому обриває провода. Ви казали що буде усунені проблему до кінця кварталу. Да ... Хлопці Укртелекому приїхали подивились... І сказали. Нема стовбів. Вище за мій будинок, 27 опор. Цілих! Бо люди відмовились від Укртелекому. Я принципово, хочу щоб було реагування... Я чекаю 2 рік. Нехай Виймуть цілі опори і замінять. Дякую...


Відповідь:
07 листопада 2019

​Ваше звернення щодо аварійного стану опори зв'язку за адресою вул. Кутузова, буд. 41 розглянуто департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами розгляду інформуємо.

У зв'язку із чисельними зверненнями громадян до виконавчих органів Вінницької міської ради з приводу неналежного технічного стану опор зв'язку, що розташовані на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади та з метою запобігання виникнення аварійних ситуацій на вулично-шляховій мережі міста, що можуть нести загрозу життю людей було прийнято рішення виконавчого комітету Вінницької міської ради від 18.04.2019 р.  № 1053 «Про порядок заміни аварійних опор зв'язку на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади».

Відповідно до вищезазначеного рішення департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради було надіслано листи на адреси підприємств, що надають послуги зв'язку у місті Вінниці з проханням виконати роботи по заміні або демонтажу зазначеної аварійної опори.

У разі невжиття заходів по заміні або демонтажу зазначеної опори, її буде демонтовано силами комунальних підприємств міста.

Враховуючи вищевикладене, порушене Вами питання залишається на контролі в департаменті енергетики, транспорту та зв'язку міської ради. Про хід виконання Вас буде повідомлено додатково.

 

Вкладення