(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
Мартинюк Максим Петрович
Директор департаменту, Департамент  архітектури, містобудування та кадастру

Вирішує питання  розвитку і планування територій, проектування, будівництва і реконструкції об’єктів житлово-цивільного, виробничого призначення, спорудження інших об’єктів, реставрації архітектурних комплексів і ансамблів та створення дизайну архітектурного середовища, надання якісних адміністративних послуг фізичним та юридичним особам в сферах: архітектури, містобудування, охорони культурної спадщини, земельних відносин​.

Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 10-00 до 13-00
3-я п’ятниця з 14-00 до 16-00​
Кімната особистого прийому №2​

Звернення:
27 вересня 2013

Доброго  дня!

Шановний, Максим Петрович!  

Я, студентка Київського Національного авіаційного університету (інститут аеропортів,  кафедра комп’ютерних технологій дизайну) на даний час займаюся написанням магістерського диплому.

 Тема диплому безпосередньо пов’язана з благоустроєм міста Вінниці, а саме: «Художньо - стилістичні особливості дизайну малих архітектурних форм у просторовій композиції історичної вулиці міста Вінниці», в плані: розвиток дизайну в історичному міському середовищі, відновлюючи його та наповнюючи малими архітектурними формами, що були б максимально функціональними та не заважали б сприйняттю історичної спадщини.
Маю ідеї щодо розробки благоустрою території «Вінницьких Мурів» та Скверу «Кумбари».

 Прошу Вас допомогти у плані вихідних матеріалів, існуючої ситуації благоустрою, а саме генплан, топографічна карта місцевості, для подальшої розробки ідей проекту.

 Заздалегідь Дякую.

 З Повагою, Прокопчук І.М. 

 

 

Відповідь:
15 жовтня 2013

На опрацювання Вашого звернення від 27.09.2013 р. щодо надання вихідних матеріалів для розробки благоустрою території «Вінницьких мурів» та схилу «Кумбари»  повідомляю.
Для отримання топографо-геодезичних матеріалів (які є матеріалами для службового користування) Вам необхідно надати до департаменту архітектури, містобудування та кадастру  офіційний лист Київського Національного авіаційного університету за підписом декана факультету з проханням про надання відповідних матеріалів.

Вкладення