(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
21 вересня 2019

​Доброго дня. Прошу надати інформацію, яким чином можна клопотати і до кого стосовно заміни покриття алфальту біля житлових будинках. Земельні ділянки не є приватизованими, отже є на балансі міста, прибирання здійснюється силами ОСББ

Відповідь:
30 вересня 2019

Ваше звернення з приводу отримання інформації стосовно заміни покриття асфальту біля житлових будинків,  розглянуто департаментом житлового господарства.

Повідомляю, при бажані мешканців ініціювати виконання капітального ремонту асфальтобетонного покриття, Ви можете скористатись  рішенням Вінницької міської ради  від 28.09.2018р. № 1350 «Про затвердження  Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства  м. Вінниці на 2019-2024 рр.», відповідно до якого визначено Порядок проведення ремонту  багатоквартирних житлових будинків та об'єктів благоустрою прибудинкових  територій м. Вінниці.

Одним з можливих варіантів є проведення капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків та об'єктів благоустрою прибудинкових територій на умовах співфінансування.

В разі  згоди  мешканців  будинку прийняти дольову участь у фінансуванні вищевказаних робіт,    прошу звернутись з цього питання в відділ капітального ремонту та розвитку житлового     господарства  департаменту житлового  господарства (тел. 59-51-24).


Вкладення