(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
17 вересня 2019

​Повідомляю, що у Лісопарку (р-н Ві́нницької телеве́жі )  проводяться земельні роботи щодо будівництва дороги. Ваше господарство однією з функцій декларує  ОХОРОНу ЛІСУ, посилаючись на  Лісове законодавство, яке  передбачає охорону лісів від незаконних дій громадян, підприємств, установ та організацій. В Плані перспективного розвитку Вінниці на 2019-2021 рр., який було розроблено на виконання Указу Президента України  від 06.12.2018 р. № 412/2018 не вказано, що у  даному  районі будуть проводитись якісь роботи. Прошу надати відповідь, з якою метою проводяться роботи та чи є відповідні  дозволи на проведення даних робіт. З повагою, Слободиська О.А.

Відповідь:
11 жовтня 2019

Ваше звернення на сайт міської ради щодо законності проведення земельних робіт в Лісопарку опрацьовано.

За результатами розгляду по суті повідомляю наступне.

При виході на місце працівниками КП ВМР «Муніципальна Варта» встановлено, що земельні роботи у Лісопарку проводило ТОВ «Центр ВДМ» для забезпечення безперебійної роботи Вінницької філії Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, із відповідними дозволами від виконавчих органів ВМР та Державного підприємства «Вінницького лісового господарства». Після закінчення робіт, ґрунтове покриття було відновлено до належного стану.

 

Вкладення