(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/228684d3-975d-43d0-b158-effbd695eab8/9/Романенко%20Володимир%20Борисович%20Заступник%20начальника%20управління%20комп’ютеризації%20та%20телекомунікацій1.png
Романенко Володимир Борисович
Директор департаменту, Департамент інформаційних технологій

Вирішує питання інформатизації м.Вінниці, розвитку інформаційних технологій та технологій Е-урядування у виконавчих органах Вінницької міської ради.


Особистий прийом громадян:
1-й понеділок з 14-00 до 15-00​
Кімната особистого прийому №2​

Пряма телефонна лінія:  
5-а середа з 15-00 до 16-00
0432 59-50-33
Звернення:
16 вересня 2019

​Неефективна система елекронної черги для зарахування до ДНЗ м. Вінниця. Недостовірна інформація щодо номеру в черзі, та можливості зарахування.

Доброго дня, звертаюсь до Вас з приводу недостовірності інформації в електронній системі реєстрації до ДНЗ http://edu.vn.ua/dnz.html. В 2017 році ми зареєстрували дитину, для зарахування в группу раннього віку в вересні 2019 року до ДНЗ №27, в системі реєстрація була успішною і було вказано № черги 48.

В липні 2019 року, було проведено зарахування 59 дітей до даного ДНЗ, дитина в списки зарахованих не потрапила і міце в черзі змінилось на № 2. Мною було направлено запит до Департаменту освіти ВМР, для отримання інформації, щодо кількості зарахованих дітей та порядку зарахування. 

Згідно відповіді на даний запит, існує дві черги на зарахування дітей, черга з дітей які не були зараховані в минулому році (2018), та черга на зарахування в 2019 році. Згідно отриманих даних, в 2019 році було зараховано 59 дітей, 8 дітей з черги 2018 року, 51 дитина з черги 2019 року.  Також було зазначено, що в черзі на поточний рік зареєстровані діти з пільгами, які зараховуються позачергово 6 дітей та першочергово 7 дітей, таким чином незважаючи на те, що наш номер в черзі був 47, станом на початок липня 2019, а зараховано 59 дітей, моя дитина в садок чомусь не потрапила. Як мені пояснили, через недоліки системи електронної черги, так як при формуванні номера черги враховується тільки дата реєстрації, але не враховуть пільги. Таким чином, зареєстрований в червні 2019 пільговик, який буде зареєстрований під №60 у списку, буде зарахований до ДНЗ раніше, ніж дитина яка в списку під №47. В наступному році для нас, також відсутня можливість зарахування в даний ДНЗ, оскільки, комплектацію груп молодшого віку, ДНЗ не буде здійснювати.

Два роки очікування в черзі, як результат дитина втратила можливість зарахування до ДНЗ в районі проживання, через недосконалість системи електрнонної черги, недостовірну інформацію про №черги, що не враховує пільговиків, які зареєструвались пізніше, а також не відображає інформацію про кількість дітей з черги минулого року.

Зараз для того, щоб потрапити до іншого ДНЗ, нам необхідно знайти вільні місця, зніматись з черги, дату реєстрації ми звісно втратимо, ніби і не стояли в черзі, та реєструватись знову, чекати на зміну статусу.

Також, прошу підтвердити надану інформацію, про те яким чином формуються списки на зарахування в системі, хто саме змінює статус на "Є можливість зарахування". Також пошу надати відповідь, чому відсутня можливість реєструвати дитну в кілька ДНЗ, наприклад різних районів міста, враховуючи неефективність та недопрацьованість системи електронної черги, щоб потрапити хоч в один з обраних садочків.

Відповідь:
01 жовтня 2019

Ваше звернення №К-01-82546 щодо системи електронної черги для зарахування до закладів дошкільної освіти опрацьовано виконавчими органами Вінницької міської ради. За інформацією департаменту освіти, повідомляємо наступне.

У Вінницькій міській об'єднаній територіальній громаді функціонує загальна міська електронна реєстрація дітей до дитячих садків, яка спрощує процедуру та надає вільний доступ до інформації про облік дітей до вступу у заклади дошкільної освіти. Присвоєння порядкових номерів під час реєстрації здійснюється в порядку черговості за віковою групою кожного дитячого садка при внесенні відомостей про дитину. Дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов. Зарахування до вікових груп відбувається згідно з черговістю з врахуванням пільг.

Доступ до всіх персональних даних заявника та зміну статусів здійснює держатель Реєстру – департамент освіти Вінницької міської ради.

Прийом дітей до закладів дошкільної освіти здійснюється керівником відповідно до списків, сформованих базою даних, упродовж періоду комплектації груп для дітей раннього віку (серпень-вересень 2019 року).

У випадку недоукомплектуванння груп, керівник закладу дошкільної освіти здійснює прийом дітей упродовж календарного року відповідно до списків, сформованих базою даних.

Реєстрацію до двох дитячих садків не передбачено, відмова заявнику у реєстрації надається автоматично, якщо заявлена особа вже зареєстрована.

Вкладення