(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%8E%D0%BA.jpg
Форманюк Микола Вікторович
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​ирішує питання житлово-комунального господарства та благоустрою, питання  транспорту і зв’язку. Організовує необхідні заходи щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.​​​

Особистий прийом громадян:
1-й, 3-й четвер з 11-00 до 13-00​
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
16 вересня 2019

​Доброго дня! Сьогодні, 16 вересня, близько 6.40 год ранку на тролейбусній зупинці "Залізничний вокзал" сталася неприємна ситуація з боку водія тролейбуса №6 "Залізничний вокзал-ВПЗ" (№ тролейбуса 306). Як тільки відчинилися двері тролейбуса, усі пасажири почали, звісно, заходити всередину. Водій почала кричати, що відчинені другі та треті двері, на передні заходити не потрібно (бо як виявилося згодом, їй треба було вийти). Коли я зі своєю 7-річною донькою почала заходити, водій почала виходити і зумисне штовхнула мене. На моє зауваження з приводу того, що вона мене штовхнула, водій почала кричати, що вона не штовхала і що якщо мені щось не подобається, то можу вийти і йти пішки. І взагалі, за її словами, я не інвалід, і можу зайти на задні двері.

Для чого постійно на кожній зупинці вмикати правила, кому можна заходити на передні двері, в тому числі пасажирам з дітьми, а не лише інвалідам, якщо водій громадського транспорту своєю поведінкою показує їх нехтування? Чи, можливо, правила вже змінилися????

Дуже попрошу відреагувати на моє звернення.  Дякую.

Відповідь:
01 жовтня 2019

За дорученням заступника міського голови М. Форманюка Ваше звернення щодо роботи водія тролейбуса №306, який 16.09.2019 р. працював на тролейбусному маршруті №6 «Залізничний вокзал – Меморіал Визволення» опрацьовано департаментом енергетики, транспорту та зв'язку міської ради.

За результатами опрацювання повідомляємо.

Адміністрацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» проведено службове розслідування та встановлено, що 16.09.2019 р.  о 06 год. 40 хв. водій тролейбуса №306 маршруту №6 «Залізничний вокзал – Меморіал Визволення» під'їхав до посадкового майданчика тролейбусної зупинки «Залізничний вокзал» та відкрив усі двері для посадки пасажирів.

Відповідно до п. 5.9 «Робочої інструкції водія тролейбуса» – по прибуттю на диспетчерський пункт водій зобов'язаний відмітитись у диспетчера з пред'явленням шляхового листа і технічного журналу, тому водій взявши вищезазначені документи не змогла вільно вийти на передні двері через інтенсивну посадку пасажирів та була вимушена зробити зауваження.

Адміністрацію комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» попереджено щодо необхідності неухильного дотримання водіями міського громадського транспорту своїх посадових обов'язків та культури спілкування з пасажирами.

Департамент енергетики, транспорту та зв'язку міської ради спільно з адміністрацією комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» приносять Вам свої вибачення за незручності, які виникли під час користування громадським транспортом.

Вкладення