(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
13 вересня 2019

​Добрий день.Яким чином можливо встановити ліхтарі на прибудинкові території багатоповерхівки?Є для цього програми фінансування 30/70?Чи це робиться за кошти ОСББ, чи за кошти міста?

Відповідь:
02 жовтня 2019

Повідомляю, що    Ваше звернення щодо облаштування  зовнішнього освітлення в дворі будинку  №8з по вул. Покришкіна,     розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою.

Для вирішення питання щодо освітлення дворової території необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію, побудувати мережу зовнішнього освітлення та встановити світлодіодні світильники, кошти на зазначені роботи в бюджеті на 2019рік не передбачено, а також не передбачено в проекті бюджету на 2020 рік.

Пропонуємо Вам звернутись до забудовника щодо виконання всіх робіт згідно проекту забудови, а саме: благоустрій території, освітлення, будівництво дитячих та спортивних площадок.

Вкладення