(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/_w/WYU_8044_jpg.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
13 вересня 2019

​Добрий день. Щиро дякуємо Вам, що біля нашого будинку на Покришкіна 8з розпочалися роботи по вивезенню сміття. Працівники, що цим займаються сказали ,що вивіз буде лише частковий. Дуже просимоВас посприяти закриттю цього питання повністю, адже у 21 столітті просто не можливо, щоб поряд з багатоповерхівкою було звалище будівельного брухту! 

Також просимо допомоги з питання освітлення двору та прибудинкової території! Чи можливо зробити освітлення за програмою фінансування 30/70?

Відповідь:
25 вересня 2019

Повідомляю, що    Ваше звернення за дорученням міського голови Сергія Моргунова щодо вивезення сміття та облаштування  зовнішнього освітлення в дворі будинку  №8з по вул. Покришкіна   розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою.

 
Повідомляю, що силами КУП «ЕкоВін», із залученням спецтехніки, 12-13.09.2019р. здійснювались заходи з санітарного очищення зазначеної ділянки, вивезено 103 м3 відходів.

Подальше очищення зазначеної ділянки з використанням спецтехніки потребує додаткового фінансування. У зв'язку з обмеженим фінансуванням, департаментом буде розглянута можливість здійснення планування зазначеної земельної ділянки.

Крім того, засмічення будівельними матеріалами здійснюється систематично у вечірній час.

Враховуючи вищевикладене, для попередження засмічення, запропоновано здійснювати чергування працівниками КП «Муніципальна варта».

Для вирішення питання щодо освітлення дворової території необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію, побудувати мережу зовнішнього освітлення та встановити світлодіодні світильники, кошти на зазначені роботи в бюджеті на 2019рік не передбачено, а також не передбачено в проекті бюджету на 2020 рік.

Пропонуємо Вам звернутись до забудовника щодо виконання всіх робіт згідно проекту забудови, а саме: благоустрій території, освітлення, будівництво дитячих та спортивних площадок.

Вкладення