(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/Executives/ContentLibrary/e862381a-fe9d-4f3e-9368-638d9459f4ac/2/Копия%20DSC_0850!.JPG
Якубович Галина Анатоліївна
Заступник міського голови, Виконавчий комітет Вінницької міської ради

В​​ирішує питання соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді.​

Особистий прийом громадян:
1, 2, 3, 4 середа: з 10-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №1

Звернення:
13 вересня 2019

​Добрый день , уважаемая Галина Анатольевна . обращаюсь к Вам от имени родителей 1 А класса сш 19 . Вчера на собрании родители первоклашек обратились к дирекции школы создать группу продленного дня , так как нет с кем оставлять деток . Им ответил директор что нет такой возможностии создать бесплатную группу , только платную 1600 гривень в час . Чем очень возмутил родителей . При минимальной зарплате и 1600 гривень , извините - это  что за тариф ? Кто устанавливает их ? То они отремонтировали с улицы ступеньки в 180000 гривень , по которым дети не ходят .То ремонт не могут сделать в коридоре , слава Богу в этом году побелили , а то было как в сарае .А ступени , где вход в школу   там ноги поломать можно . Взрослым тяжело идти по ним , одна ступень ниже , а другая выше , а детишкам как ?А в нижней школе сломаны перила и торчит огрызок трубы .Не доведи Господь до беды .Как сдирали деньги так и продолжают .Что в сш 11 , 22  что в в 19 . Сдаем деньги на школу по 40 гривень и ничего не видно .Помогите родителям .Приедьте в школу посмотрите .Нет будем обращаться к Зеленскому .

Відповідь:
01 жовтня 2019

​У відповідь на Ваше звернення від 13.09.2019 року щодо організації роботи групи подовженого дня у комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Вінницької міської ради», повідомляємо наступне.

Роботу груп подовженого дня у комунальних закладах загальної середньої освіти Вінницької міської об'єднаної територіальної громади регламентовано «Порядком створення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти», затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України 25.06.2018 р. № 677, зареєстрованим у Мінюсті України 24.07.2018 р. за №865/32317, вимогами листа Міністерства освіти і науки України «Щодо функціонування груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти» № 1/11-9224 від 30.08.2018 р.

Мережа бюджетних груп подовженого дня закладів загальної середньої освіти Вінницької міської об'єднаної територіальної громади на 2019/2020 н.р. затверджена рішенням виконавчого комітету міської ради від 19.09.2019 р. № 2340 «Про затвердження мережі класів та груп закладів освіти Вінницької міської об'єднаної територіальної громади на 2019-2020 навчальний рік». У комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Вінницької міської ради» передбачена одна бюджетна група подовженого для 30 учнів початкової школи.

Група формується відповідно до заяв батьків. Пріоритет при зарахуванні до бюджетної групи подовженого дня надається учням соціально вразливих категорій, а саме – дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям з малозабезпечених сімей, учням, батьки яких загинули в ході антитерористичної операції (АТО), операції об'єднаних сил, учням із сімей, в яких один з батьків є учасником бойових дій або інвалідом війни, брав безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об'єднаних сил (ООС).

При наявності вільних місць до бюджетної групи подовженого дня зараховуються діти, батьки яких працюють повний день і не мають близьких родичів старшого віку, які б могли доглянути дитину. Всі кандидатури розглядаються та погоджуються адміністрацією закладу. Заяви про зарахування учнів до групи подовженого дня приймаються протягом навчального року.

За потребою та відповідно бажання і заяв батьків відкриваються госпрозрахункові групи продовженого дня в закладах загальної середньої освіти Вінницької міської об'єднаної територіальної громади при наявності ліцензії на здійснення додаткових освітніх послуг або в рамках роботи комунального закладу  «Центр позашкільної освіти «Школа успіху».

20.09.2019 р. адміністрацією комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Вінницької міської ради» проведено збори з батьками учнів 1-х класів закладу з метою вирішення питання організації роботи групи подовженого дня для першокласників. Батьками учнів 1-х класів спільно з адміністрацією закладу прийнято рішення щодо створення з 01.10.2019 р. короткотривалої госпрозрахункової групи подовженого дня в межах співпраці із комунальним закладом «Центр позашкільної освіти «Школа успіху».

Окрім того, повідомляємо, що у 2019 році на утримання комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Вінницької міської ради» у міському бюджеті передбачені видатки у сумі 7877,221 тис. грн. В межах передбачених коштів виплачується  заробітна плата працівникам, здійснюється оплата за енергоносії, харчування учнів, необхідні видатки на утримання та експлуатацію будівель. У 2019 році за рахунок коштів міського бюджету здійснено придбання комп'ютерного обладнання для впровадження концепції «Нова українська школа» на суму 12,099 тис. грн та поточний ремонт будівлі на суму  29,923 тис. грн.

Дякуємо за звернення.

 

Вкладення