(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/_w/WYU_8044_jpg.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
13 вересня 2019

У К Р А Ї Н А

Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку

«Москаленка 69»

21000, м. Вінниця, вул. Москаленка, буд. 69, код банку 351005,

ЄДРПОУ 37028744, тел.: 0982631013

                                                                                            Вінницькому міському

                                                                                            голові   Моргунову С.А.

 

№ 39    від  13.09.2019 року                                       Директору департамент

                                                                                           житлового господарства  

                                                                                           Фурману Р. С.                 

                                                                  

 

Шановний Сергій Анатолійович!!!!

Шановний Романе Сергійовичу !!!

 

Правління ОСББ «Москаленка 69»  звертається  до Вас за допомогою у вирішенні проблемного питання, по утриманню нашого будинку. Якщо Вам не відомо, то підвальні приміщення в нашому будинку, викуплені будівельною компанією «Київцивільбуд», за які він не сплатив жодної копійки на управління будинком станом на сьогодні. Просимо звернути увагу на те,що підвальні приміщення в аварійному стані, а саме: в приміщенні розбиті пластикові вікна та  стіни зі щілинами, по яким  гуляє вітер. Створюється аварійна ситуація, втрачається енергетична ефективність будинку.    Пластикові неякісні труби часто лопають, приміщення потребує щоденного огляду в окремих випадках і ремонту та заміни труб. Тому ОСББ «Москаленка69» не розуміє , яким чином можна обслуговувати будинок без підвального приміщення і чому його переоформили будівельники, як власність???

 Через неякісну підмостку при сильних дощових зливах або при таненні снігу в підвалі  повно води, підмостка повпадала, вірогідно  через велику кількість будівельного сміття, яке просто було присипано невеликою кількістю асфальтного покриття. Чому не вивезти будівельне сміття своєчасно???. Його всипано під клумби та підмостки, а також значну частину було залишено в підвалі, (яку ми своїми силами вивезли),як може місто довіряти такій будівельній компанії   будівництво  будинків в місті. Балкони в будинку не засклені, вікна та двері установлені неякісно зі щілинами, піна майже відсутня, під підвіконням птахи поробили гнізда через що в квартирах холодно, гуляє вітер(хто встиг перепакувати вікна, тому пощастило..).

Також ще на один факт варто звернути увагу на ч.1 ст.5   Закону України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та інші законодавчі акти підвальні приміщення в будинку повинні належати співвласникам ОСББ,  будь-ласка розгляньте наше  складне питання, тільки з Вашими можливостями, переговорити з будівельною компанією.  З приводу передачі документів на право власності підвального приміщення  та будинку  в ОСББ.    Хотілось би знати як довго нам чекати, коли вирішиться питання підвального приміщення? За яке ніхто не платить.  Нагадуємо , будинок не був своєчасно переданий на баланс з невідомих причин.

   Також, не розуміємо, яким чином правління чи голова ОСББ  може нести відповідальність за приміщення, що не знаходиться у власності ОСББ?    Даремним листуванням та телефонними дзвінками  мирним шляхом вирішити дане питання з ТОВ «Київцивільбуд» не вдається і мовчати теж права не маємо по тій причині, що створена    аварійна ситуації в підвальному приміщенні.  Також з кожним роком погіршується  стан будинку, а за даними Держреєстру підвальне приміщення  належить частково ТОВ «Київцивільбуд» та банку АТ «Хрещатик» .

ТОВ «Київцивільбуд» порахував  за необхідне переоформити документи за підвальне приміщення на себе і не сплачувати за його утримання. Якщо воно викуплене, то яким платіжним документом перераховані кошти? .

Враховуючи той момент, що попередній голова Гончарук Тетяна Станіславівна не оформила акт прийняття та  передачу будівлі на баланс від будівельної компанії, а також не склали перелік  недоліків  та невиконаних робіт, порушені правила утримання будинком  , утеплення будинку здійснено матеріалами, які не відповідають  нормам та стандартам зовнішнього утеплення,   це видно  с торца,   за будинком. Утеплювач    легко  займистий матеріал і як навмисно вечорами, коли стемніє підлітки постійно   пошкоджують та підпалюють його, балкони  теж у нас не засклені?

Надіємось на підтримку, розуміння та співпрацю!

 

З повагою,

Голова правління ОСББ «Москаленка 69»                        Н.Д. Ліхашорська


Відповідь:
30 вересня 2019

Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто, в межах компетенції, Ваше звернення щодо вирішення питань утримання будинку, про що повідомляємо наступне.

За інформацією департаменту житлового господарства Вінницької міської ради, на особистій зустрічі голови ОСББ «Москаленко 69» з директором департаменту житлового господарства була надана вичерпана інформація та роз'яснення щодо утримання і управління будинком та вирішення питань виключно в межах чинного законодавства України.

Вкладення