(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/_w/WYU_8044_jpg.jpg
Моргунов Сергій Анатолійович
Міський голова, Вінницька міська рада
​Особистий прийом громадян:
3-й четвер з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №1​
(за попереднім записом)
Звернення:
12 вересня 2019

​Доброго дня,Сергій Анатолійович! Вимушена просити у Вас допомоги у вирішенні питання. Вул.Привокзальна між будинками №34-36 протікає річка.З берега цієї річки над тротуаром похилена стара суха акація,яка,дякуючи ще тихій теплій погоді утримується на проводах. Я зверталась 07,09,19 на цілодобову варту(15-60),пояснила ситуацію,але мені оператор відповіла,що за зрізку дерева потрібно заплатити тому на чиїй території воно знаходиться.Річка,беріг-це напевно територія міста.Я вдруге зверталась10,09,19 на 15-60,повідомили,що заявку приняли.Але на сьогоднішній день 12.09,19 дерево так і стримують провода єлектромереж,чи то звязку.Тротуар дуже насищений людьми-тут ідуть люди в центр зайнятості, студенти в коледж харчових технололій,діти в школу і т.д.Телефонувала в ситуаційний центр Вінниці-відповіли,що це не їх питання,муніципальна поліція за вказаними на сайті телефонами не відповідає.Можливо Ви в підпорядкованних Вам службах знайдете ту ,яка вирішить  питання,хто відповідає в даному випадку за беспеку Вінничан в нашому ЄВРОПЕЙСЬКОМУ МІСТІ,чи наші податки ідуть просто на утрамання великої кількості посадовців ,які ,вибачте,не беруть до уваги ніяких звернень,бо в такому випадку ,напевно не потрібно чекати 10-20днів чи 2місяці,бо життя людини  Є  цініше ,ніж зрізка сухого дерева. Дуже Вам дякую.Відповідь:
25 вересня 2019

За дорученням міського голови Сергія Моргунова, Ваше звернення щодо видалення сухостійних дерев по вул. Привокзальна, між будинками №34 та №36, розглянуто в департаменті комунального господарства та благоустрою.

Повідомляю, що питання видалення зазначених сухостійних дерев включено до першочергового плану робіт МКП «Вінницязеленбуд» протягом вересня – початку жовтня місяця поточного року.

Про виконання робіт Вас буде повідомлено додатково.

Вкладення