(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/фурман%20роман%20сергійович_jpg.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
12 вересня 2019

​Доброго дня! Звертаюсь до вас по допомогу. Можливо Ви зможете вплинути на керуючих МКП"Територія комфорту"(ЖЕК №6). Тому що, окрім гучної назви, ніякого комфорту немає, як і сил це все терпіти.  Вже дуже багато років, боремся з байдужістю і повним ігноруванням, на будь які звернення і скарги.  Долучали місцеве телебачення, та і це не діє.   

Особисто моя проблема у тому, що проживаю я на першому поверсі, і саме під моєю квартирою постійно течуть труби(гарячої води). Повторюсь, триває це дуже багато років, та за остані кілька днів викликаю щодня представників МКП, це вже перебор. В квартирі неможливо знаходитись.  Все що я чую у відповідь на свої звернення, звичайно, немає коштів.

Це все зрозуміло, та скажіть будь ласка, сплачуючи щомісяця за утримання будинку, та взагалі за комунальні послуги ( що на сьогодні не дуже легко), невже за стільки років постійних звернень і скарг, не накопичилось трішки грошей, щоб замінити  труби під моєю квартирою, не говорючи за заміну в цілому. 

Невже, я немаю право, сплачуючи,  хоча б на мінімальний комфорт?

Заздалегідь дякую Вам! 


Відповідь:
26 вересня 2019

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо заміни внутрішньобудинкової мережі централізованого гарячого водопостачання, розглянуто.

10.06.2018 року вступив в дію Закон  України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-VIII від 09.11.2017 р., в частині положень, які регламентують вирішення питань щодо управління багатоквартирним будинком.

Зважаючи на зазначене, всі питання з утримання будинку, мають вирішуватись на підставі положень договору між співвласниками та управляючою компанією. На підставі договору мешканці мають право спільно з управляючою компанією визначити перелік необхідних до виконання робіт та вартість послуг з управління будинком, яка дозволить профінансувати всі необхідні роботи.

Мешканцями будинку, зазначеного у зверненні, обрано управляючу компанію МКП «УК «Територія Комфорту» та на даний час укладено договір на управління.

Згідно наданого переліку робіт з управління, роботи по заміні внутрішньобудинкових інженерних мереж не передбачені.

Враховуючи викладене, дані роботи можливо виконати за умови їх включення до переліку робіт з управління будинком.

Водночас повідомляю, що Вінницькою міською радою прийнято рішення від 28.09.2018р. № 1350 «Про затвердження  Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства  м. Вінниці на 2019-2024 рр.», відповідно до якого визначено Порядок проведення ремонту  багатоквартирних житлових будинків та об'єктів благоустрою прибудинкових  територій м. Вінниці.

Одним з можливих варіантів є проведення капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків та об'єктів благоустрою прибудинкових територій на умовах співфінансування.

За повідомленням адміністрації МКП «УК «Територія Комфорту», мешканцям Вашого будинку надано орієнтовну вартість проведення капітального ремонту внутрішньобудинкових інженерних мереж на умовах співфінансування.

В разі прийняття позитивного рішення мешканцями, необхідно звернутись на адресу адміністрації МКП «УК «Територія Комфорту» або у відділ капітального ремонту та розвитку департаменту житлового господарства (тел.: 59-51-24).


Вкладення