(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%AF%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE.jpg
Яценко Оксана Василівна
Директор департаменту освіти, Департамент освіти міської ради

Вирішує питання дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-а середа з 09-00 до 11-00
2-а та 4-а середа з 16-00 до 18-00
Кімната особистого прийому №2


Пряма телефонна лінія:  
3-й вівторок з 10-00 до 11-00
0432 65-10-11 / 65-10-20
Звернення:
12 вересня 2019

Доброго дня, Оксано Василівно!

Прошу Вас звернути увагу на "Нове Шкільне Харчування" (в школі №35)– проект з покращення культури харчування у школах України, заснований кулінарним експертом Євгеном Клопотенко.

У рамках проекту було розроблено "Збірник рецептів страв для харчування дітей шкільного віку в навчальних та оздоровчих закладах", а також план впровадження нової шкільної культури харчування у шкільні їдальні по всій Україні.
Збірник ВЖЕ затверджений Державною службою України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, виданий Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, яким надано дозвіл на впровадження програми у їдальні освітніх закладів. Більше того, його вже можна безкоштовно скачати та почати змінювати харчування у своїй школі. Це нескладно. 

Щоб змінити шкільне харчування, не потрібно витрачати більше грошей. Ціна на нові страви не зміниться.

Щоб змінити шкільне харчування, не потрібно купувати екзотичні продукти. Взято до уваги лише ті, що зазвичай закуповують для школи.

Щоб змінити шкільне харчування, не потрібно купувати нове обладнання для їдальні. Розроблені страви з урахуванням старих духовок та відсутності всього необхідного на кухні звичайної шкільної їдальні та у великих об'ємах.

Щоб змінити шкільне харчування, не потрібно звільняти кухарів та шукати нових. Кухарі прекрасні. Вони все вміють готувати. Страви не складні. Нових технік немає: просто нарізати, змішати, запекти.

Знаю, що тільки декілька шкіл перейшли на таке харчування, чому не всі школи Вінниці? В Жмеринці за цією реформою діти вже рік харчуються, за рахунок місцевого бюджету,  і всі дуже задоволені!!!!

Для його реалізації потрібне лише Бажання  http://cultfood.info/faq/


Відповідь:
25 вересня 2019

Департаментом освіти Вінницької міської ради опрацьоване Ваше звернення щодо харчування у закладах освіти  та  повідомляємо наступне.

Покращення  харчування у закладах освіти є досить важливим питанням, яке наразі розглядається. Представники Департаменту освіти та закладів загальної середньої освіти 18 вересня 2019 року прийняли участь у семінарі «Нове шкільне харчування» на базі  ГО «Гармонія». Наступним кроком стануть виїзні презентації та апробація приготування страв у закладах освіти Вінницької міської об'єднаної територіальної громади. Таким чином передбачено поступове впровадження в закладах загальної середньої освіти проекту «Нове шкільне харчування».

Дякуємо за звернення та активну громадянську позицію.

Вкладення