(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/_w/фурман%20роман%20сергійович_jpg.jpg
Фурман Роман Сергійович
Директор департаменту, Департамент житлового господарства

Вирішує питання експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві, питання щодо поліпшення житлових умов громадян.​


Особистий прийом громадян:
1-а та 3-я середа з 11-00 до 13-00;
2-а та 4-а середа з 14-00 до 16-00.
Кімната особистого прийому №2

Пряма телефонна лінія:  
1-а п'ятниця з 09-00 до 10-00
0432 59-50-45 / 59-51-33
Звернення:
11 вересня 2019

​Шановний Роману Сергійовичу!

до Вас звертаються мешканці будинку 39 по вулиці Івана Миколайчука.

Просимо допомогти у вирішенню питанна що стосується Повної відсутності холодної води. Вже біше двох тижнів ми не можемо ні помитися, ні випрати білизну, ні сходити в туалет.

Сапасибі за розуміння та чекаємо на результат!

Відповідь:
26 вересня 2019

Департамент житлового господарства повідомляє, що Ваше звернення щодо відсутності послуги з централізованого водопостачання в житловому будинку № 39 по вул. Івана Миколайчука, в межах компетенції розглянуто.

За повідомленням адміністрації ТОВ «ЖЕО», в ході опрацювання звернення з'ясовано, що причиною відсутності сталого водопостачання зазначеного будинку, є відключення насосного обладнання, яке знаходиться на обслуговуванні КП «Вінницяоблводоканал».

Враховуючи викладене, з питань неякісного надання послуги з централізованого водопостачання, рекомендуємо звернутись на адресу зазначеного підприємства.


Вкладення