(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
11 вересня 2019

Доброго дня! Шановний Володимир Миколайович, звертаюся до Вас від імені мешканців, Березіна, Садового масиву, та інших приміських масивів. Протягом всього літнього періоду  тротуар від світлофору на перехресті Келецької та Барсього шоссе та до зупинки (яка знаходиться в сторону Медмістечка) не був доглянутий ні одного разу, і в результаті чого тротуар повністю заріс буряном. На даний момент люди від переходу на світлофорі до самої зупинки ходять по смузі руху автомобілів, тим самим спричиняють ускладнення для руху автомобілів. На щастя ще не було випадків ДТП, через те що люди вимушено йдуть до зупинки смугою руху автомобілів. Також якщо міська рада може поставити на зупинці саму зупинку (повноцінну з накриттям і сидінням) то це було б дуже добре, оскільки там нема нічого окрім знаку що то зупинка, а люди чекають маршрутне таксі яке ходить з інтервалом в 40 хвилин (Маршрутне таксі 16А) під відкритим небом, і в +35 коли сильно жарко і коли дощ йде. 
Ми чекаємо на позитивну відповідь від Вас.
Дякую

Відповідь:
30 вересня 2019

​Департаментом комунального господарства та благоустрою розглянуто Ваше звернення щодо влаштування посадкового павільйону по Барському шосе в районі перехрестя з вул.Келецька та щодо покосу трави на зазначеній ділянці.

Повідомляю, що роботи з покосу трави по Барському шосе виконані підрядною організацією.

Також повідомляю, що питання влаштування посадкового павільйону буде пропонуватись до включення в проект бюджету на 2020-й рік.

 06.04.2020

У департаменті комунального господарства та благоустрою на контролі знаходиться Ваше звернення, щодо влаштування посадкового павільйону по Барському шосе

Повідомляю, що коштів з міського бюджету на облаштування посадкових павільйонів сучасного зразку на зупинках громадського транспорту на поточний рік, на жаль не передбачено.

Питання встановлення павільйону на зазначеній зупинці залишається в базі даних департаменту для планування та виконання на наступні роки.

Вкладення