(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0%20%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D1%96%D0%B2/%D0%92%D0%BE%D0%B9%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0.jpg
Войткова Валентина Романівна
Директор департаменту, Департамент соціальної політики

Вирішує питання сфери соціального захисту населення, надання благодійної грошової допомоги.​


Особистий прийом громадян:
Вівторок з 9-00 до 12-00​
Кімната особистого прийому №1


Пряма телефонна лінія:  
1-а середа з 09-00 до 10-00
0432 50-43-50
Звернення:
10 вересня 2019

​Добрий день!звертаюсь до Вас за допомогою у вирішенні однієї проблеми.Коротко опишу: мій чоловік УБД,ми подавали документи на пільги 18травня 2016року,у мене є син від першого шлюбу якому 8 років,і пані яка оформлювала пільги внесла 4 пільговика (я, чоловік,і 2 дітей).Так ми користуємося пільгами по сьогоднішній день.А вчора я зайшла до прозорого офісу щоб перевірити пільги,можливо потрібно щось обновити а мені консультант заявила що старший мій син не має права користуватися пільгами і тому знімуть одну особу з дня відкриття. І мені потрібно буде за 3 роки повернути кошти ((((((я не розумію в чому винна наша родина????якщо це була помилка співробітниці прозорого офісу!!!вона мабуть не компетентна в даному питанні. Чому ми маємо повертати досить великі гроші??????яких у нас немає,я на даний час безробітня.

Допоможіть нам будь ласка!!!

Дякую за витрачений на мене час!

З повагою Олена Кочубей.

Відповідь:
27 вересня 2019

Департаментом соціальної політики міської ради розглянуто Ваше звернення щодо надання пільг, за результатами розгляду повідомляємо наступне.

Ваш чоловік, Кочубей Олександр Григорович перебуває на обліку в управлінні соціального захисту населення (Лівобережне) департаменту соціальної політики Вінницької міської ради в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, як учасник бойових дій, від 18.05.2016 року.

Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» користуєтеся 75-відсотковою пільгою по оплаті за спожиті житлово-комунальні послуги в межах норм, передбачених постановою Кабінету Міністрів України № 409 від 06.08.2014 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово- комунального обслуговування».

Перелік членів сім'ї, що мають право на пільги при оплаті за житлово-комунальних послуги, міститься у пункті 5 статті 51 Бюджетного кодексу України, згідно з яким при наданні пільг та здійсненні видатків з бюджету щодо їх виплати до членів сім'ї пільговика належать: дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю з дитинства I та II групи або особами з інвалідністю I групи; особа, яка проживає разом з особою з інвалідністю внаслідок війни I групи та доглядає за ним, за умови що особа з інвалідністю внаслідок війни не перебуває у шлюбі; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, який має право на пільги, та проживає разом з ним.

Так як, Ваш син Тарас являється дитиною від першого шлюбу,  він не має права користуватися пільгою.

Також хочемо зазначити, що  соціальна норма житла, в межах якої держава надає громадянам пільги на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком для оплати житлової послуги - послуги з управління багатоквартирним будинком; витрат на управління багатоквартирним будинком - 21 кв. метр загальної площі на одну особу та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю.

Оскільки Ваша площа житла складає 47,6 кв. метра, що менша  соціальної норми, в розрахунку на 3-ри особи,  пільга по оплаті житла та опаленню перераховуватися не буде.

Перерахунок пільги по послугах з газопостачання на плиту,  водопостачання, електропостачання  та твердих побутових відходів буде здійснено після отримання інформації  від організацій – надавачів послуг за період з 18.05.2016 року в розрахунку на 3-ри особи, та повернуто до державного бюджету за рахунок спеціаліста, яким було допущено дану помилку.

В телефонній розмові 23.09.2019 р. Вам надано вичерпне роз'яснення щодо перерахунку пільг та членів сім'ї пільговика, які мають право на пільгу згідно чинного законодавства, а також повідомлено, що надалі пільга буде розраховуватися на 3-ри особи.

Вкладення