(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
06 вересня 2019

​   Прошу Вас, звернути увагу на чи малу ділянку землі біля ринку "Владімір" і гаражним коперативом по вулиці Чехова 1а, в глибині якій створили велике сміттєзвалище будівельного та побутового сміття, яке вивозять вантажними автомобілями,  машини які займаються викачкою вигрібних ям зливають там свої бочки, і це все відбувається в нашому місті, неподалік живуть та кожен день ходят люди, прошу вас вплинути на цю ситуацію.   

Відповідь:
25 вересня 2019

Ваше звернення щодо сміттєзвалища по вул. Чехова розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою. За результатами розгляду повідомляю наступне.

Департаментом надано доручення КУП «ЕкоВін» щодо включення зазначеної ділянки до переліку об'єктів для проведення заходів з санітарної очистки міста.

Також, в разі виявлення порушників природоохоронного законодавства та Правил благоустрою міста Вінниці, прошу Вас зафіксувати факт засмічення території за допомогою фото-відео засобів та негайно звернутись до Національної поліції або до  Ситуаційного центру за допомогою додатку «Viber» по тел. 067-4-102-101.

Дякуємо Вам за небайдужість до санітарного стану нашого міста!

 

Вкладення