(без назви)
Керування дозволамиКерування дозволами
http://www.vmr.gov.ua/PictureLibrary1/директора%20департаментів/Ніценко%20Володимир%20Миколайович.jpg
Ніценко Володимир Миколайович
Директор департаменту, Департамент комунального господарства та благоустрою

Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста, окрім прибудинкових територій​ та міжквартальних проїздів; ремонту і утримання іншіх елементів благоустрою та озеленення на територіях загального користування (вулицях, парках, скверах, бульварах, площах, пляжах, тощо); утримання та ремонту мереж зовнішнього освітлення та колодязів питної води по місту, в т.ч. на прибудинкових територіях; поводження з побутовими відходами; ліквідації стихійних сміттєзвалищ; здійснення заходів з відведення атмосферних опадів від об'єктів загального користування.


Особистий прийом громадян:
1-а п’ятниця з 14-00 до 15-00
3-я п’ятниця з 11-00 до 12-00
Кімната особистого прийому №2​


Пряма телефонна лінія:  
4-а середа з 11-00 до 12-00
0432 59-52-62
Звернення:
29 серпня 2019

​Хочу привлечь Ваше внимание к бедственому положению притоку р,Южный Буг а именно к речке Безымянке которая протекает по ул,И Фёдорова наберегах вдоль русла насыпаны горы мусора,в речушку выведены сливы с выгребных ям.Очень большая просьба помогите навести порядок вдоль реки,ведь у нас колодезное водоснабжение а это здоровье наших детей

Відповідь:
12 вересня 2019

Ваше звернення щодо річки, яка протікає по вулиці І.Федорова, на березі якої складовані купи сміття та облаштовані витоки з вигрібних ям, розглянуто.

Повідомляю, що КП «Вінницьке шляхове управління» дано доручення щодо очищення русла зазначеної річки.

Також повідомляю, що інформацію щодо складованих куп сміття та витоків з вигрібних ям передано до КП «Муніципальна варта.

Вкладення